LOVI Butelka 150ml 0% BPA SUPER VENT

LOVI Butelka 150ml 0% BPA SUPER VENT Prezent

LOVI Butelka 150ml 0% BPA SUPER VENT

w magazynie

cena: 21,29 zł

Kod: F006702 , EAN: 5903407215648

LOVI Butelka 150ml 0% BPA super vent

Opis:

Jedyna butelka, która pobudza dziecko do aktywności podczas karmienia. Zawiera dynamiczny silikonowy smoczek Lovi, który przy karmieniu zmienia kształt (rozciąga się). Tak samo jak przy karmieniu piersią wpływa na miejsca, które odpowiadają za rozwój mowy i pozytywnie wpływa na całą jamę ustną. Posiada efektywny system SUPER vent, który zapobiega powstawaniu podciśnienia i minimalizuje powstawanie kolki. Specjalnie profilowana butelka ułatwia trzymanie. Podczas karmienia butelka porusza się zgodnie z rytmem i siłą ssania dziecka. Butelka ma elastyczne wieczko, które zmieni ją w praktyczny pojemnik do przechowywania pokarmu i przykrywkę/ku­beczek z miarką. Kubeczek z miarką jest bezpieczną, alternatywną formą podawania płynów noworodkom i małym dzieciom.

Dynamiczna końcówka smoczka zrobiona jest z cienkiej warstwy silikonu, rozciąga się jak sutek matki. Twarda, szeroka, uformowana podstawa zrobiona z grubszej warstwy silikonu, wymaga poprawnego przyłożenia warg, jak przy naturalnym karmieniu. Kanaliki w smoczku naśladują kanaliki mleczne w piersi, regulują przepływ i ciśnienie mleka w smoczku.

Zestaw zawiera:

Butelkę Lovi 150 ml 0%BPA Dynamiczny silikonowy smoczek Lovi, mini 0 mies.+ Elastyczny dysk uszczelniający nakrętka Wieczko do sterylizacji Pokrywka

Informacje o sposobie użycia butelki:

Przed każdym użyciem sprawdź butelkę i wszystkie jej części. Jeżeli zobaczysz oznaki zużycia lub uszkodzenia przestań używać produktu i wymień go na nowy. Przed pierwszym użyciem rozłożone części butelki i smoczek z przyczyn higienicznych wysterylizuj w gotującej się wodzie przez ok. 5 minut. Umyj przed każdym użyciem. Dłuższe wygotowywanie lub twarda woda mogą pozostawiać osady. Nakrętki nie dokręcaj zbyt mocno, aby smoczek mógł prawidłowo przepuszczać powietrze. Skontroluj, czy pokarm nie wycieka spod nakrętki. Po użyciu wyczyść z resztek pokarmu, wypłucz, umyj w gorącej wodzie, nie wygotowuj. Nie polecamy mycia butelki i smoczka w zmywarce, gdyż środki stosowane do zmywania, mogą uszkodzić produkty.

Instrukcja obsługi smoczka:

Przed pierwszym użyciem z przyczyn higienicznych smoczek wysterylizuj w gotującej się wodzie przez ok. 5 minut. Myj przed każdym użyciem. Po użyciu oczyść smoczek z resztek pokarmu, wypłucz, umyj, po czym wysterylizuj w parowym/elektryc­znym sterylizatorze lub wrzącej wodzie. Odradzamy mycie smoczka w zmywarce, gdyż środki stosowane do zmywania, mogą uszkodzić produkt. Nie stosuj żadnych chemicznych środków czyszczących! Przed każdym użyciem sprawdź stan smoczka. Poświęć kontroli więcej uwagi, gdy dziecku wyrosną ząbki. Rozciągnij smoczek w każdą stronę. Przy oznakach uszkodzenia lub zużycia wymień smoczek na nowy! Nie powiększaj otworów w smoczku, ani nie rób samodzielnie nowych otworów, może to prowadzić do jego zniszczenia. Nie zostawiaj smoczka bezpośrednio na słońcu, w pobliżu źródła ciepła lub w narzędziach do sterylizacji dłużej niż rekomendowano, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia. Z przyczyn higienicznych i bezpieczeństwa doradzamy wymianę smoczka po 2 miesiącach.

UWAGA: Marka LOVI poleca karmienie piersią, jako najlepszą i najzdrowszą formę karmienia dziecka. Alternatywne formy karmienia dziecka zawsze skonsultuj z pediatrą, położną, pielęgniarką pediatryczną lub farmaceutą. Wybierz alternatywną metodę karmienia wyłącznie wtedy, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader