Loading
Loading

LOVELA Starter Pack

LOVELA Starter Pack

w magazynie
cena nie została określona

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F056162 , EAN: 5997321713229 , Marka: Lovela

Zobacz cały opis Ukryj opis

LOVELA Starter Pack

Starter Pack Lovela zawiera:

  • Lovela Chusteczki nawilżane 40 szt.
  • Lovela Płyn do czyszczenia butelek 500 ml
  • Lovela Spray do czyszczenia powierzchni 500 ml
  • Lovela Biel Mleczko do prania 3 l
  • Lovela Płyn do płukania 2l

Hipoalergiczne Czyszczące chusteczki Lovela zastąpią klasyczną ściereczką i pomogą Ci sprzątać dom czyszcząc z kurzy wszystkie powierzchnie. Idealne do mycia wszystkiego, z czym ma kontakt dziecko. Opakowanie zawiera 40 szt. chusteczek.

Kolejną nowością od Loveli jest przezroczysty żel do mycia bez barwników i substancji zapachowych, który poradzi sobie z naczyniami i akcesoriami dla dzieci. Skutecznie usuwa resztki mleka, pokarmów i inne zabrudzenia. Jak inne produkty tej marki jest hipoalergiczny i pomyślnie przeszedł wieloma testami.

Płyn do czyszczenia powierzchni Lovela ma delikatny zapach, nie podrażnia, jest idealny do czyszczenia wszystkich powierzchni, z którymi ma kontakt dziecko. Jest hipoalergiczny, klinicznie testowany i nie posiada żadnych kwasów. Objętość 500 ml.

Produkty do prania marki Lovela zostały specjalnie opracowane dla dzieci od pierwszego dnia ich życia. Docenią je także osoby, które mają wrażliwą skórę i walczą z alergią lub chcą im zapobiegać. Hipoalergiczna receptura środków do prania Lovela zapewnia, że nie dochodzi do podrażnienia wrażliwej skóry dziecka. Tę własność docenią nie tylko bardzo wrażliwi ludzie, ale przede wszystkim mamy, które chcą dla swoich dzieci tego, co najlepsze.

Płyn do płukania jest łagodny dla skóry i podlega tym samym surowym standardom jak środki piorące tej marki. Oczywiście produkt jest testowany dermatologicznie.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader