LEGO® DUPLO® Księżniczka Sofia I – Królewski zamek

LEGO® DUPLO® Księżniczka Sofia I – Królewski zamek Promocja Prezent

LEGO® DUPLO® Księżniczka Sofia I – Królewski zamek

niedostępne

Cena detaliczna: 229,40 zł
Cena promocyjna: 193,40 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F008959 , EAN: 5702015355032

LEGO® DUPLO® Księżniczka Sofia I – Królewski zamek

Opis:

Przeżyj niezliczoną ilość królewskich przygód w zaczarowanym świecie Disney księżniczki Sofii I i jej Królewskiego zamku! Sofia i jej przyrodnia siostra Amber z lubością przechadzają się po zamku, gdzie na każdym rogu czekają na nie zabawa i magiczne niespodzianki. Baw się z królikiem Cloverem w sali tronowej, odkryj w podziemiach skrzynię ze skarbem i przetańcz noc na obrotowym parkiecie!

Pomóż Sofii i Amber wejść po schodach wiodących do ich królewskich komnat, przykryj każdą z nich kołderką i pozwól im śnić o królewskich przygodach, które jeszcze na nie czekają.

Ten przepiękny zestaw zainspiruje małe dzieci i sprawi, że spędzą długie godziny na zabawie w królewskim zamku w doborowym towarzystwie księżniczek. Pomóż dziecku odkryć radość z budowania z wielkich klocków LEGO® DUPLO® zaprojektowanych specjalnie z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie najmłodszych użytkowników.

Przenieś się do świata, w którym Sofia uczy się czym jest uprzejmość, przebaczenie i wielkoduszność, jednocześnie ucząc się jak być prawdziwą księżniczką.

Rozmiar opakowania i specyfikacja:

  • Zestaw zawiera figurki LEGO® DUPLO® Księżniczki Sofii I, Księżniczki Amber oraz królika Clovera. Zestaw jest kompatybilny z zestawem nr 10594 – Księżniczka Sofia I – Królewska stajnia. Przeżyj jeszcze więcej przygód wraz z Sofią i jej koniem Minimusem Wielkim.

Zalecany wiek:

2–5

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader