LAMAZE Tukan Tom

LAMAZE Tukan Tom Promocja

LAMAZE Tukan Tom

w magazynie

Cena detaliczna: 78,60 zł
Cena promocyjna: 67,10 zł

Kod: lamaze50307 , EAN: 796714275642

Lamaze Tukan Tom

Atrakcyjny i wyjątkowy tukan, który z pewnością szybko stanie się ulubieńcem Twojego malucha. W dziobie ma schowany klakson, który po naciśnięciu będzie piszczał, skrzydełka wykonane z bardzo przyjemnego w dotyku materiału szeleszczą. Natomiast ogonek z różnokolorwych kawałków materiału wspomaga w rozwoju małej motoryki. Zabawka z plastikowym kółeczkiem, dodatkowymi elementami w 3 różnych kształtach – gwiazdka, serduszko i trójkącik. Tukan ma bardzo wygodny uchwyt, który z łatwością przymocujesz do wózka, czy w samochodzie.

Lamaze – Zabawki dla najmniejszych dzieci

Produkty marki Lamaze sprzedawane są w ponad 30 krajach świata i są zabawkami uluionymi przez dzieci. Firma Lamaze specjalizuje się w produkcji zabawek dla najmłodszych dzieci. Zabawki wykonane są przeważnie z materiału i wspierają rozwój Twojego dziecka.

Zabawki Lamaze dla najmłodszych wspomagają rozwój wzroku, słuchu, powonienia, chwytu i wyobraźni. W ofercie znajdziesz zabawki odpowiednie do samochodu, wielokolorowe grzechotki i inne różnobarwne zabawki, które przyciągają uwagę Twojego dziecka i wydają ciekawe dźwięki.

Zabawki Lamaze dla niemowląt sprawią Tobie i Twojemu dziecku wiele radości.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader