LAMAZE Mata interaktywna

LAMAZE Mata interaktywna Promocja

LAMAZE Mata interaktywna

w magazynie

Cena detaliczna: 409,80 zł
Cena promocyjna: 344,20 zł

Kod: lamaze50294 , EAN: 796714271552

"Lamaze Wesoła mata edukacyjna "

Regulowana mata edukacyjna, dzięki której Twój maluch odkrywa świat dookoła i uczy się poprzez zabawę. Mata dzięki innowacyjnej funkcji z łatwością przemieni się w podkładkę do siedzenia. Specjalna konstrukcja utrzymuje malucha w foteliku, nie ograniczając przy tym jego ruchów. Z obu stron maty przymocowany jest miękki pałąk, który w prosty sposób możesz przesunąć lub odpiąć w miarę potrzeby. Na pałąku umieszczone są dwa zwierzątka, słoneczko i gwiazdka. Mata wykonana jest z wykorzystaniem specjalnych i wyjątkowych wzorów i faktur materiałów, co stymuluje umięjętności chwytu malucha.

Lamaze tworzy swoje kolekcje w wyjątkowy sposób dobierając kolory, aby nie obciążały wzroku maluchów. Łagodne melodie stymulują rozwój słuchu malucha. Do maty można zamocować podłówek, co zapewni wygodę bobasa w pozycji leżącej.

Szczegóły

  • opakowanie nie zawiera baterii: 2×AAA
  • rozmiary: 70 × 45 × 20 cm
  • waga łącznie z opakowaniem: 2,258 kg
  • wiek: 0–24 miesięcy

Lamaze – Zabawki dla najmniejszych dzieci

Produkty marki Lamaze sprzedawane są w ponad 30 krajach świata i są ulubionymi przez dzieci zabawkami. Firma Lamaze specjalizuje się w produkcji zabawek dla najmłodszych dzieci. Zabawki wykonane są z materiału i wspierają rozwój Twojego dziecka.

Zabawki Lamaze dla najmłodszych wspomagają rozwój wzroku, słuchu, powonienia, chwytu i wyobraźni. W ofercie znajdziesz zabawki odpowiednie do samochodu, wielokolorowe grzechotki i inne różnobarwne zabawki, które przyciągają uwagę Twojego dziecka i wydają ciekawe dźwięki.

Zabawki Lamaze dla niemowląt sprawią Tobie i Twojemu dziecku wiele radości.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader