LAMAZE Mata interaktywna

LAMAZE Mata interaktywna Promocja

LAMAZE Mata interaktywna

do 3-5 dni

Cena detaliczna: 409,80 zł
Cena promocyjna: 352,40 zł

Kod: lamaze50294 , EAN: 796714271552

LAMAZE Wesoła mata edukacyjna

Regulowana mata edukacyjna, dzięki której Twój maluch odkrywa świat dookoła i uczy się poprzez zabawę. Mata dzięki innowacyjnej funkcji z łatwością przemieni się w podkładkę do siedzenia. Specjalna konstrukcja utrzymuje malucha w foteliku, nie ograniczając przy tym jego ruchów.

Z obu stron maty przymocowany jest miękki pałąk, który w prosty sposób możesz przesunąć lub odpiąć w miarę potrzeby. Na pałąku umieszczone są dwa zwierzątka, słoneczko i gwiazdka. Mata wykonana jest z wykorzystaniem specjalnych i wyjątkowych wzorów i faktur materiałów, co stymuluje umiejętności chwytu malucha.

Lamaze tworzy swoje kolekcje w wyjątkowy sposób dobierając kolory, aby nie obciążały wzroku maluchów. Łagodne melodie stymulują rozwój słuchu malucha. Do maty można zamocować podgłówek, co zapewni wygodę bobasa w pozycji leżącej.

Szczegóły

  • opakowanie nie zawiera baterii: 2×AAA
  • rozmiary: 70 × 45 × 20 cm
  • waga łącznie z opakowaniem: 2,258 kg
  • wiek: 0–24 miesięcy

Wszystkie zabawki Lamaze, które mogą dostać się do ust, nie zawierają PVC. Zabawki Lamaze są testowane bez względu na wiekowe kategorie, dla których zostały przeznaczone. Spełniają najbardziej wymagające normy EN-71 oraz ASTM F963–96 i test DIN.

Lamaze – Zabawki dla najmniejszych dzieci

Produkty marki Lamaze sprzedawane są w ponad 30 krajach świata i są ulubionymi przez dzieci zabawkami. Firma Lamaze specjalizuje się w produkcji zabawek dla najmłodszych dzieci. Zabawki wykonane są z materiału i wspierają rozwój Twojego dziecka.

Zabawki Lamaze dla najmłodszych wspomagają rozwój wzroku, słuchu, powonienia, chwytu i wyobraźni. W ofercie znajdziesz zabawki odpowiednie do samochodu, wielokolorowe grzechotki i inne różnobarwne zabawki, które przyciągają uwagę Twojego dziecka i wydają ciekawe dźwięki.

Zabawki Lamaze dla niemowląt sprawią Tobie i Twojemu dziecku wiele radości.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader