LAMAZE Mata edukacyjna Małpka

LAMAZE Mata edukacyjna Małpka Promocja

LAMAZE Mata edukacyjna Małpka

w magazynie

Cena detaliczna: 261,70 zł
Cena promocyjna: 215,70 zł

Kod: lamaze50293 , EAN: 796714271514

"Lamaze Mata edukacyjna Małpka "

Interaktywna mata edukacyjna w kształcie małpki jest zalecana dla dzieci od dnia narodzin. Mata wspomaga rozwój małej motoryki, zmysłu wzroku i chwytu dziecka. Twój maluch pokocha tę wesołą matę w kształcie wielkiej małpki.

Wielokolorowy świat, różne faktury materiałów i zabawne dodatki wzbudzą w niemowlaku ciekwość świata i chęć poznanawania nowych rzeczy. Wesoła małpka skrywa w sobie wiele możliwości zabawy, które wspierają małą motorykę dziecka. Do maty edukacyjnej można przymocować drążki, na kórych są zawieszone zwierzątka. Zabawa ze zwierzątkami zachęca malucha do poruszania się w pozycji leżącej czy siedzącej. Dziecko ma do dyspozycji tygrysa, lwa i słoniowe lusterko. Stymuluje to rozwój wzroku i chwytu. Do maty edukacyjnej dołączona jest poduszeczka w kształcie bananka.

Szczegóły

  • szerokość: 50,8 cm
  • wysokość:40,7 cm
  • waga: 0,847 kg
  • wiek: 0m+

Lamaze – Zabawki dla najmniejszych dzieci

Produkty marki Lamaze sprzedawane są w ponad 30 krajach świata i są zabawkami ulubionymi przez dziecki. Firma Lamaze specjalizuje się w produkcji zabawek dla najmłodzych dzieci. Zabawki wykonane są przeważnie z materiału i wspierają rozwój Twojego dziecka.

Zabawki Lamaze dla najmłodszych wspomagają rozwój wzroku, słuchu, powonienia, chwytu i wyobraźni. W ofercie znajdziesz zabawki odpowiednie do samochodu, wielokolorowe grzechotki i inne różnobarwne zabawki, które przyciągają uwagę Twojego dziecka i wydają ciekawe dźwięki.

Zabawki Lamaze dla niemowląt sprawią Tobie i Twojemu dziecku wiele radości.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader