LAMAZE Małpka Miłosz

LAMAZE Małpka Miłosz Promocja Prezent

LAMAZE Małpka Miłosz

w magazynie

Cena detaliczna: 78,60 zł
Cena promocyjna: 58,90 zł

Kod: lamaze50285 , EAN: 796714270982

LAMAZE Małpka Miłosz

Wesoła małpka Miłosz ma różne aktywne funkcje, które stymulują zmysły Twojego dziecka.

Śliczna maskotka, jaskrawe kolory i kontrastowe wzory zainteresują każdego ciekawskiego malucha. Banan, który małpka trzyma w łapkach pomoże dziecku w nauce zabawy w chowanego – wzorzysta skórka ukrywa w środku dojrzałe owoce.

Giętki ogonek wspomaga rozwój chwytu. Nowy wygodny uchwyt pozwala na umieszczenie zabawki wszędzie gdzie potrzebujesz: nad łóżeczkiem, do wózeczka, do wózka na zakupy, czy do fotelika samochodowego.

Wszystkie zabawki Lamaze, które mogą dostać się do ust, nie zawierają PVC. Zabawki Lamaze są testowane bez względu na wiekowe kategorie, dla których zostały przeznaczone. Spełniają najbardziej wymagające normy EN-71 oraz ASTM F963–96 i test DIN.

Szczegóły

  • szerokość: 17,3 cm
  • wysokość: 31,5 cm
  • waga łącznie z opakowaniem: 0,16 kg
  • wiek:0–24 miesięcy

Lamaze – Zabawki dla najmniejszych dzieci

Produkty marki Lamaze sprzedawane są w ponad 30 krajach świata i są ulubionymi przez dzieci zabawkami. Firma Lamaze specjalizuje się w produkcji zabawek dla najmłodszych dzieci. Zabawki wykonane są z materiału i wspierają rozwój Twojego dziecka.

Zabawki Lamaze dla najmłodszych wspomagają rozwój wzroku, słuchu, powonienia, chwytu i wyobraźni. W ofercie znajdziesz zabawki odpowiednie do samochodu, wielokolorowe grzechotki i inne różnobarwne zabawki, które przyciągają uwagę Twojego dziecka i wydają ciekawe dźwięki.

Zabawki Lamaze dla niemowląt sprawią Tobie i Twojemu dziecku wiele radości.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader