LAMAZE Łoś Eda. Nowość

LAMAZE Łoś Eda. Nowość Promocja

LAMAZE Łoś Eda. Nowość

w magazynie

Cena detaliczna: 70,40 zł
Cena promocyjna: 62,20 zł

Kod: lamaze50265 , EAN: 796714270142

LAMAZE Łoś Eda. Nowość

Nasz poczciwy łoś Eda szybko stanie się najlepszym przyjacielem Twojego maluszka w domu i w podróży. Maskotka jest wykonana z bardzo przyjemnego materiału, który stymuluje rozwój chwytu.

Wielokolorowe i kontrastowe wzory pomagają w rozwoju wzroku. Charakterystyczny kształt oczu łosia ze specjalnym efektem przyciąga uwagę malucha i wspiera rozwój koncentracji.

W kopytkach łoś Eda skrywa dzwoneczki i elementy szeleszczące. Brzuszek po naciśnięciu zapiszczy. Gryzak w kształcie poroża, jest wykonany z fakturowanego materiału, co stymuluje prawidłowy rozwój chwytu. Nowy, wygodny uchwyt Lamaze pozwala na przymocowanie zabawki w dowolnym miejscu, do wózka, do fotelika samochodowego, czy do łóżeczka.

Zabawka jest wykonana z wysokiej jakości weluru. Do produkcji wykorzystane zostały materiały dwu i trzywarstwowe o dużej wytrzymałości i z trwałym nadrukiem. Kolory pozostają intensywne przez długi okres po wielu praniach. Zabawka wypełniona jest najlepszymi poliestrowymi włóknami, co zapewnia jeszcze większą miękkość i wytrzymałość zabawki.

Szczegóły

  • szerokość: 23 cm
  • wysokość: 27 cm
  • waga: 0,14 kg
  • wiek: 0m+

Lamaze – Zabawki dla najmniejszych dzieci

Produkty marki Lamaze sprzedawane są w ponad 30 krajach świata i są ulubionymi przez dzieci zabawkami. Firma Lamaze specjalizuje się w produkcji zabawek dla najmłodszych dzieci. Zabawki wykonane są z materiału i wspierają rozwój Twojego dziecka.

Zabawki Lamaze dla najmłodszych wspomagają rozwój wzroku, słuchu, powonienia, chwytu i wyobraźni. W ofercie znajdziesz zabawki odpowiednie do samochodu, wielokolorowe grzechotki i inne różnobarwne zabawki, które przyciągają uwagę Twojego dziecka i wydają ciekawe dźwięki.

Zabawki Lamaze dla niemowląt sprawią Tobie i Twojemu dziecku wiele radości.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader