LAMAZE Jeżdżący słonik

LAMAZE Jeżdżący słonik Promocja Prezent

LAMAZE Jeżdżący słonik

do 3-5 dni

Cena detaliczna: 106,50 zł
Cena promocyjna: 92,70 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: lamaze50300 , EAN: 796714272351

LAMAZE Jeżdżący słonik

Wesoły przyjaciel – to właśnie pluszowy, jeżdżący słoń Lamaze. Mięciutki fioletowy plusz zachęca do dotykania i jest bardzo przyjemny w dotyku.

Kolorowe kółeczka sprawiają, że zabawka się lekko, ale pomału porusza po podłodze i stymuluje Twojego malucha do wyruszenia za nim. Bobas szybko się zorientuje, że delikatne popchnięcie słonia rączką spowoduje, że zabawka odjedzie kawałek. To przecież wielkie wyzwanie przejść kilka kroków, by znaleźć się tam, gdzie on! Ta miłe i przyjazna zabawka zapewnia wiele możliwości zabawy.

Szeleszczące kolorowe uszy wspierają rozwój zmysłu słuchu, podobnie jak piszczałka ukryta na plecach słonia. Różnorodne materiały, z którego wykonany jest słonik wspierają rozwój chwytu Twojego smyka, który będzie chciał je ciągle dotykać. Przednie kółeczka są wypełnione koralikami, które podczas jazdy delikatnie grzechoczą i przyciągają uwagę i zaciekawienie. Zachęcają do podążania za słonikiem. Słoń to wyjątkowa zabawka, która wspiera rozwój małej motoryki. Dzięki swojej miękkości i lekkości maluszek z łatwością może go trzymać, podnosić, kłaść czy naciskać.

Wiek: od 9 miesiąca

Wszystkie zabawki Lamaze, które mogą dostać się do ust, nie zawierają PVC. Zabawki Lamaze są testowane bez względu na wiekowe kategorie, dla których zostały przeznaczone. Spełniają najbardziej wymagające normy EN-71 oraz ASTM F963–96 i test DIN.

Lamaze – Zabawki dla najmniejszych dzieci

Produkty marki Lamaze sprzedawane są w ponad 30 krajach świata i są ulubionymi przez dzieci zabawkami. Firma Lamaze specjalizuje się w produkcji zabawek dla najmłodszych dzieci. Zabawki wykonane są z materiału i wspierają rozwój Twojego dziecka.

Zabawki Lamaze dla najmłodszych wspomagają rozwój wzroku, słuchu, powonienia, chwytu i wyobraźni. W ofercie znajdziesz zabawki odpowiednie do samochodu, wielokolorowe grzechotki i inne różnobarwne zabawki, które przyciągają uwagę Twojego dziecka i wydają ciekawe dźwięki.

Zabawki Lamaze dla niemowląt sprawią Tobie i Twojemu dziecku wiele radości.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader