LAMAZE Bransoletka z grzechotką

LAMAZE Bransoletka z grzechotką Prezent

LAMAZE Bransoletka z grzechotką

do 3-5 dni

cena: 45,80 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: lamaze50284 , EAN: 796714270920

"Lamaze Bransoletka z grzechotką, zabawka "

Bransoletki w kształcie znajomych kolorowych zwierzątek przymocujesz na nadgarstku dziecka za pomoca bezpiecznego rzepu. Żuczki pomogą dziecku w zrozumieniu, że rączki i paluszki służą do zabawy. Dzieci są zafascynowane swoimi rączkami – około trzeciego miesiąca życia łapią się za każdy paluszek pojedyńczo i wkładają sobie go do buzi. Czarno – białe kontrasty zaciekawią dziecko już od dnia narodzin. Zabawa z paluszkami pomaga dziecku w obserwowaniu swoich rączek. Bransoletki z wielokolorowymi żuczkami koncentrują uwagę dzieci na ruchu rączek, za co ich czeka grzechocząca nagroda.

Wszystkie zabawki Lamaze są testowane, bez względu na katergorię wiekową dzieci, dla której są przeznaczone, zgodnie z rygorystycznymi normami EN-71 a ASTM F963–96

Szczegóły

  • szerokość: 10 cm
  • wysokość: 2 cm
  • waga łącznie z opakowaniem: 0,0327 kg
  • wiek: 0m+

Lamaze – Zabawki dla najmniejszych dzieci

Produkty marki Lamaze sprzedawane są w ponad 30 krajach świata i są ulubionymi zabawkami przez dzieci. Firma Lamaze specjalizuje się w produkcji zabawek dla najmłodszych dzieci. Zabawki są wykonane przeważnie z materiału i wspierają rozwój Twojego dziecka.

Zabawki Lamaze dla najmłodszych wspomagają rozwój wzroku, słuchu, powonienia, chwytu i wyobraźni. W ofercie znajdziesz zabawki odpowiednie do samochodu, wielokolorowe grzechotki i inne różnobarwne zabawki, które przyciągają uwagę Twojego dziecka i wydają ciekawe dźwięki.

Zabawki Lamaze dla niemowląt sprawią Tobie i Twojemu dziecku wiele radości.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader