Konkurs na Dzień Matki

REGULAMIN KONKURSU NA DZIEŃ MATKI

Konkurs trwa od  9.05.2016 do 26.05.2016.

 

Warunkiem udziału w konkursie jest dokonanie zakupu produktów w sklepie internetowym Feedo.pl marek Bebiko i Bobovita za kwotę min. 120 zł oraz przysyłanie fotografii o tematyce – jak spędzasz czas ze swoim dzieckiem. 

Jedynie zamówienia dokonane pod tym samym adresem mailowym będą mogły brać udział w konkursie.


Zakupy dokonane w okresie pomiędzy 9.05.-25.05.2016 mogą być sumowane.


Fotografie konkursowe wyślij na e-mail konkurs@feedo.pl najpóźniej do 25. 5. 2016, w temacie e-maila wpisz KONKURS DZIEŃ MATKI.

 

W konkursie możesz wygrać 10 pozłacanych bransoletek LULLALOVE.

 

Warunkiem udziału w konkursie jest podanie imienia i nazwiska, adresu dostawy i numeru telefonu. Dane zostaną użyte wyłącznie na wewnętrzne potrzeby firmy.

 

Fotografie, które wezmą udział w konkursie, będą systematycznie publikowane w mediach społecznościowych sklepu Feedo.pl.

 

Wyniki konkursu poznasz 26.5. 2016, zostaną zamieszczone na blogu.

 

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwać będzie Komisja Konkursowa.

 

Skład Komisji Konkursowej ustala Organizator Konkursu. W skład Komisji Konkursowej wchodzą przedstawiciele Organizatora i Fundatora Nagród, bądź osoby wskazane przez Organizatora.

 

Udział w pracach Komisji Konkursowej jest honorowy.

 

Głos decydujący ma Przewodniczący Komisji Konkursowej.

 

Czas pracy i zasady głosowania wyznacza i określa Przewodniczący Komisji Konkursowej wybrany spośród jej członków.

 

Oceny prac konkursowych Komisja Konkursowa dokona według własnego uznania, uwzględniając jakość, oryginalność i walory artystyczne pracy konkursowej.

 

Zwycięzców konkursu wyłoni jury złożone z pracowników Feedo, które zasiądzie do obrad 25.6.2016. Oceniana będzie pomysłowość i oryginalność.

 

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

 

Firma Feedo z siedzibą przy: ul. Londyńskiej 24, 03–921 Warszawa - organizator konkursu i operator sklepu internetowego Feedo.pl, zastrzega sobie prawo do korzystania w celach marketingowych ze wszystkich przysłanych fotografii według własnego uznania, do 2 lat po zakończeniu konkursu. Poprzez uczestnictwo w konkursie oraz przesłanie fotografii wyrażasz akceptację regulaminu i udzielasz Organizatorowi prawa do wykorzystywania Twoich fotografii i udostępnienia Twojego imienia i nazwiska, ewentualnie danych Twojego dziecka włącznie publikowania fotografii. 

 

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wykluczenia z konkursu fotografii, które nie będą spełniać warunków konkursu (np. fotografie o złej jakości, brakujący produkt). Nie przysługuje prawo do wygranej. 

 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków konkursu, zmiany nagrody w konkursie, zawieszenia konkursu lub jego odwołania bez wypłaty odszkodowania za koszty poniesione na rzecz uczestnictwa w konkursie.

Ajax loader