HRISTINA Naturalny olejek do ciała dla mam– na blizny, rozstępy i do odwodnionej skóry 250ml

HRISTINA Naturalny olejek do ciała dla mam– na blizny, rozstępy i do odwodnionej skóry 250ml

HRISTINA Naturalny olejek do ciała dla mam– na blizny, rozstępy i do odwodnionej skóry 250ml

w magazynie

cena: 41,90 zł

Kod: F009326 , EAN: 3891243827458

HRISTINA Naturalny olejek do ciała dla mam– na blizny, rozstępy i do odwodnionej skóry 250ml

Opis:

Unikalna kompozycja naturalnych roślinnych olejków i witamin, olejek do ciała na blizny, rozstępy, do skóry odwodnionej, z nierównym kolorytem i starzejącej się skóry.

Sposób użycia:

do codziennej pielęgnacji skóry, delikatnie wmasować, aplikować na suchą na czystą skórę dwa razy dziennie. Olejek do ciała nie może być używany na uszkodzoną czy zranioną skórę. Olejek do ciała jest tak stworzony, aby korygować wygląd blizn, ale nigdy nie ich nie usunie. Ulepsza wygląd blizn – pomaga korygować wygląd wszystkich rodzajów blizn. Jest bardzo skuteczny i pomocny w utrzymaniu elastyczności tkanek na stawach. Olejek do ciała należy wmasowywać okrężnymi ruchami w bliznę i otaczającą ją skórę, dwa razy dziennie, minimalnie przez okres 3 miesiący.

Olejek do ciała jest tak stworzony, aby korygować wygląd blizn, ale nigdy nie ich nie usunie.

Poprawa wyglądu kolorytu skóry- olejek do ciała poprawia wygląd nierównomiernego kolorytu skóry spowodowanego zmianami hormonalnymi i nadmiarem promieniowania słoneczego.

Poprawa wyglądu i ograniczenie występowania rozstępów – olejek do ciała jest bardzo skuteczny w poprawie wyglądu istniejących rozstępów. Pomaga zwiększyć jędrność skóry, i w związku z tym ogranicza występowanie nowych rozstępów.

Starzenie się skóry – olejek do ciała zawiera składniki, które pomagają zmiękczyć skórę, która jest potem gładsza i jędrniejsza, co zmniejsza występowanie zmarszczek i obwisłej skóry. Ulepsza także teksturę, koloryt i wygląd delikatnych naczyń krwionośnych i zmarszczek.

Skóra odwodniona – olejek do ciała pomaga uzupełniać naturalny olej w skórze, który się zmywa przy częstych kąpielach / nadmiernej potliwości, pod wpływem slońca i wiatru.

Skład:

sesamum indicum seed oil, prunus dulcis oil, avocado oil, calendula officinalis flower extract, matricaria chamomilla flower extract, lavender oil, rosemary oil, alantoin, snail extract, retinol ( Vitamin A), tocopherol ( Vitamin E) beeswax.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader