HAUCK Nosidełko 4 way Carrier black 2016

HAUCK Nosidełko 4 way Carrier black 2016 Promocja

HAUCK Nosidełko 4 way Carrier black 2016

niedostępne

Cena detaliczna: 285,00 zł
Cena promocyjna: 249,90 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F015211 , EAN: 4007923581025

HAUCK Nosidełko 4 way Carrier black 2016

Opis:

Korzystaj z naszego nosidełka regulowanego do 4 różnych pozycji. Noś dziecko na trzy różne sposoby z przodu albo w czwartej pozycji – na plecach.

Jeśli chcesz nosić swoje dziecko z przodu, twarzą skierowaną do Ciebie, rozsuń zamek błyskawiczny w ergonimicznie wyprofilowanym siedzisku. Twoje dziecko automatycznie znajdzie się w pozycji „M“ (squat-straddle position) zalecanej przez pediatrów, w której będzie wtulone w bliskość Twojego ciała.

Jeśli chcesz nosić dziecko na biodrze, możesz osiągnąć pożądaną pozycję przez zamocowanie paska dołączonego do nosidełka.

W przypadku, że Twoje dziecko wolałoby oglądać świat, załóż nosidełko z dwoma pasami, tak, żeby były skierowane do przodu.

Twojemu dziecko zawsze będzie wygodnie w trakcie ruchu, ponieważ nosidełko jest miękko wyściełane, jak również zawiera wsparcie dla główki dziecka. Pomyśleliśmy również o komforcie mamy i taty, ponieważ nosidełko posiada miękkie obicie na ramiona dzięki czemu ciężar rozkłada się równomiernie, nie obciążając przy tym ramion.

Doskonale dopasowuje się do każdej pozycji i rozmiaru, rośnie z Twoim dzieckiem.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader