Loading
Loading

HAUCK Łóżeczko turystyczne Sleep 'n Care – Pooh Ready To Play 2018

HAUCK Łóżeczko turystyczne Sleep 'n Care – Pooh Ready To Play 2018

Kolor

niedostępne
cena nie została określona

Kod: F044880 , Kod dostawcy: 608142 , EAN: 4007923608142 , Marka: Hauck

Zobacz cały opis Ukryj opis

HAUCK Łóżeczko turystyczne Sleep 'n Care – Pooh Ready To Play 2018

Ta przytulna konstrukcja to jednocześnie dodatkowe łózko w domu, podczas podróży oraz gondola w jednym. Doskonale się nadaje do użytku domowego oraz w podróży.

Sleep’n Care oferuje rodzicom elastyczność niezależnie od miejsca, ponieważ łózko jest łatwe w przenoszeniu oraz umożliwia przesuwanie po domu, dzięki specjalnej konstrukcji kółek. W Sleep’n Care, Twój maluch jest blisko, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje. Ty możesz pracować, a Maluch jest zawsze w zasięgu wzroku.

Właściwości:

  • Zestaw Sleep’n Care to także praktyczne dodatkowe łóżeczko, które umożliwia obserwowanie dziecka dzięki obszernym okienkom bocznym znajdującym się z boku konstrukcji.
  • Pod powierzchnią przeznaczoną do leżenia znajduje się wystarczająco dużo miejsca do przechowywania pieluch lub zabawek.
  • Dwie kieszenie na akcesoria zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania.
  • Sleep’n Care ma miękkie wykonanie z pluszu zabezpieczenie krawędzi na całym obwodzie, a miejsce do leżenia o wymiarach 80 × 44 cm jest idealne dla noworodków.
  • Zestaw dla dzieci Sleep’n Care można szybko ustawić i złożyć oraz schować w praktycznej torbie w celu przeniesienia lub transportu pojazdem.
  • Opcjonalnym wyposażeniem jest dodatkowy materac do spania (80 × 50 cm) oraz dopasowane do niego prześcieradło Bed Me (80 × 50cm) – należy je dokupić osobno.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader