HAUCK Fotelik samochodowy Varioguard 0/1 black/beige 2016

HAUCK Fotelik samochodowy Varioguard 0/1 black/beige 2016 Promocja

HAUCK Fotelik samochodowy Varioguard 0/1 black/beige 2016

niedostępne

Cena detaliczna: 980,80 zł
Cena promocyjna: 651,91 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F015225 , EAN: 4007923609101

HAUCK Fotelik samochodowy Varioguard 0/1 black/beige 2016

Opis:

Varioguard – fotelik samochodowy do 18 kg (grupy 0+/I) zawiera podkładkę Isofix Montaż: przodem oraz odwrotnie do kierunku jazdy, z 3-punktowym pasem bezpieczeństwa + mocowanie Isofix

Varioguard to niezwykle dogodny fotelika samochodowy. Jest pionierem jeśli chodzi o design. Wyprodukowany został w myśl najnowszej technologii oraz zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa. Fotelik został zatwierdzony normą ECE 44/04, spełnia wszelkie standardy i wymagania dotyczące przewożenia dziecka na długich odcinkach.

Varioguard, w przeciwieństwie do wielu innych fotelików samochodowych z grupy 0+, zapewnia system bezpieczeństwa w postaci 5-punktowego pasa oraz absorbujących energię ochraniaczy. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu elastycznej gąbki w obszarach głowy oraz po bokach, zapewniona jest maksymalna ochrona w przypadku uderzeń przednich i bocznych (dowiedziono we wszelkich możliwych tekstach). Ponadto dzięki gąbce znacznie powiększony jest stopień wygody dziecka.

Dodatkowy minimizer zapewnia optymalny komfort i wsparcie podczas pierwszych miesięcy życia dziecka.

Podkładka Isofix Varioguard może być łatwo przymocowana i zablokowana dzięki zastosowaniu złączy ISOFIX w samochodzie.

Jeśli w Twoim aucie nie ma złączy Isofix, możesz zabezpieczyć podkładkę z pomocą pasa bezpieczeństwa w Twoim samochodzie.

Varioguard może być używany już od narodzin. Wystarczy zamocować fotelik w kilku krokach na podkładce. W przypadku korzystania z samochodowych złączy Isofix, możesz wybrać te z naszej Varioguard – od urodzenia do 18 kg – montując odwrotnie do kierunku jazdy. Przy masie ciała 9 kg, można przekręcić siedzienia przodem do kierunku jazdy – w zależności od pozycji montażu którą preferujesz Ty i Twoje dziecko.

W przypadku przymocowania Varioguard za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa, ustaw siedzenie odwrotnie do kierunku jazdy jak w przypadku grupy 0+ (od narodzin do 13 kg).

Przy wadze ciała 9 kg – jednak nie później niż 13 kg – Varioguard musi być skierowany przodem do kierunku jazdy.

Kąt nachylenia fotelika samochodowego może być regulowany w kierunku jazdy do 5 różnych pozycji. Regulowana ochrona wysokości głowy zawsze zapewnia optymalne zabezpieczenie w przypadku bocznych uderzeń w jakiejkolwiek pozycji montażu.

Varioguard – elastyczny fotelik, który posłuży Tobie i Twojemu maluchowi na wiele lat.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader