Loading
Loading

Guzik

Magiczny Guzik Pampers

czyli przycisk Feedo 

Zamawiaj z domu: łatwo, szybko, wygodnie 

i zawsze z darmową dostawą.

Guzik

1 – Jak zacząć zamawiać pieluszki Pampers za pomocą Magicznego Guzika Pampers?

Naszym głównym celem jest sprawić, aby zamawianie było jeszcze prostsze i wygodniejsze:
– otrzymasz swój Magiczny Guzik Pampers
– ściągniesz aplikację Magiczny Guzik Pampers na swój telefon
– i już kilka sekund później, będziesz gotowa do użycia Magicznego Guzika Pampers, następne zamówienie złożysz już ze swojego domu za pomocą jednego kliknięcia.
To naprawdę takie proste!
Oferujemy Ci własny Magiczny Guzik Pampers – przycisk do zamawiania. Od teraz Magiczny Guzik Pampers pomoże Ci zaoszczędzić czas na naprawdę ważne rzeczy: naciśnij Magiczny Guzik Pampers. Pokochaj Magiczny Guzik Pampers. 

Postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi poniżej… a gdy już wybierzesz Pampersy, nie zapomnij o chusteczkach nawilżanych! Przesyłka oczywiście zawsze za darmo!


Zawsze, gdy naciśniesz swój Magiczny Guzik Pampers wybrane przez Ciebie pieluszki Pampers (wraz z chusteczkami, jeśli też zostały wybrane) zostaną automatycznie dostarczone.
Nie martw się: ze względów bezpieczeństwa i w celu uniknięcia wysłania pomyłkowego zamówienia, zawsze przed wysłaniem spytamy Cię o potwierdzenie dostawy.
W tym miejscu zawsze możesz zmienić liczbę dostarczanych pieluszek (planujesz wyjazd na wakacje i potrzebujesz więcej niż zawsze zamawiasz…) – albo anulować zamówienie.
I oczywiście tylko Ty decydujesz czy i kiedy chcesz dokonać zamówienia za pomocą Magicznego Guzika Pampers.
A teraz do dzieła! Czas użyć Magicznego Guzika Pampers! Czekamy na twoje pierwsze zamówienie pieluszek Pampers za pomocą jednego kliknięcia!


2 – Gdzie umieścić Magiczny Guzik Pampers?

Zalecamy umieścić Magiczny Guzik Pampers w miejscu, w którym najczęściej zmieniasz pieluszkę, np. blisko stołu do przewijania.
Teraz Jesteś już gotowa, aby wygodnie złożyć zamówienie. Wystarczy, że naciśniesz Magiczny Guzik Pampers, gdy tylko zauważysz, że kończą Ci się pieluchy.
\gdy zorientujesz się, że wkrótce skończą Ci się pieluchy, naciśnij Magiczny Guzik Pampers, a następnie, w dogodnym momencie potwierdź zamówienie – wybrane przez Ciebie pieluchy Pampers zostaną automatycznie dostarczone na podany wcześniej adres.


3 – Jak wybrać pieluchy, które mają być dostarczone?

Zamówienie pieluszek Pampers dokonane za pomocą jednego, prostego kliknięcia w Magiczny Guzik Pampers zostanie złożone u Twojego ulubionego dostawcy online – Feedo®.
Wkrótce potem otrzymasz odrębną informacje od Feedo, która potwierdzi, że Twoje zamówienie zostało poprawnie przetworzone i wkrótce wyruszy w drogę do Ciebie.
Zazwyczaj Twoje zamówienie zostanie dostarczone przez Feedo za pośrednictwem partnera logistycznego DPD w ciągu 48h.


4 – Dlaczego rejestracja jest obowiązkowa?

W celu dostarczenia wybranych pieluch Pampers, należy dokonać jednorazowej rejestracji podczas pobierania aplikacji Magiczny Guzik Pampers i wypełnić dane wymagane podczas startu aplikacji – nie martw się, tak jak obiecywaliśmy wcześniej, zajmie to tylko kilka sekund.
I zaraz potem możesz już korzystać z Magicznego Guzika Pampers i zamówić pierwsze pieluchy Pampers!


5 – Dlaczego Magiczny Guzik Pampers nie wymaga podłączenia do zasilania?

Magiczny Guzik Pampers działa z baterią CR2032 (bateria guzikowa, litowa 3.0 volt) – jak dobrze wiesz, możesz jej używać, np. w kalkulatorach, zegarkach i innych małych urządzeniach.


6 – Dlaczego Magiczny Guzik Pampers nie wymaga stałego zasilania?

Zakładając, że będziesz używać Magicznego Guzika Pampers raz albo dwa razy w miesiącu, szacowany czas zużycia baterii wynosi około 2 lata – wymiana baterii jest bardzo prosta, podobnie jak w przypadku wymiany baterii w budziku czy kluczykach do samochodu…


7 – Dlaczego Magiczny Guzik Pampers jest w pełni własnością użytkownika i nie musi być zwrócony?

Magiczny Guzik Pampers jest Twoją własnością, nie otrzymujesz go w ramach kredytu, tak jak to robią dostawcy usług telekomunikacyjnych ze swoimi urządzeniami (np. modemy, routery). Magiczny Guzik Pampers jest Twój i nie musisz go zwracać.
Jeśli nieoczekiwanie przestaniesz używać guzika, należy go zutylizować w miejscu do tego przeznaczonym zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych obowiązującymi w Twoim miejscu zamieszkania. Baterię należy wyjąć z urządzenia 

i utylizować oddzielnie.


8 – W jaki sposób Magiczny Guzik Pampers przekazuje informacje o zamówieniu?

Gdy raz naciśniesz Magiczny Guzik Pampers, przycisk łączy się ze smartfonem, a Twój smartfon łączy się z naszym serwerem.
Połączenie to zabezpieczone jest tzw. połączeniem szyfrowanym, które zabezpiecza przed nieautoryzowanym dostępem (*szyfrowane połączenie HTTPS – jest znane i szeroko stosowane w Internecie chroniąc prywatność i integralność wymienianych danych).

9 – Dlaczego nie potrzebujesz połączenia z Internetem do użycia Magicznego Guzika Pampers?

Twój Magiczny Guzik Pampers łączy się ze smartfonem poprzez BLE- Bluetooth Low Energy (BLE wprowadzony na rynek jako Bluetooth Smart zapewnia znacznie mniejsze zużycie energii w porównaniu do Classic Bluetooth).
Twój Magiczny Guzik Pampers jest aktywny tylko po naciśnięciu przycisku – i po potwierdzeniu zamówienia za pośrednictwem aplikacji. Następnie proces zamówienia zostaje zakończony, przycisk wyłącza się całkowicie. 
Przycisk nie ma stałego połączenia.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi (FAQ):

Tak, teoretycznie można, nasza technologia działa wszędzie.

Aby Magiczny Guzik Pampers zadział musisz zabrać go ze sobą wraz ze smartfonem, który posiada aplikację Magiczny Guzik Pampers.

Musisz mieć świadomość, że zamówienie pieluszek Pampers z zagranicy zostanie dostarczone jak zazwyczaj, czyli na adres dostawy w Polsce, podany podczas rejestracji 

i przypisany do guzika.

… i oczywiście, pamiętaj, że ktoś musi zadbać o płatność przy odbiorze w Twoim imieniu podczas Twojego pobytu za granicą.

Podczas rejestracji prosimy o podanie tylko niezbędnych informacji, które są potrzebne do realizacji zamówienia. Potrzebne informacje to takie np. jak Twoje imię i nazwisko, adres e-mailowy i adres dostawy.

Dane te będą przechowywane tylko na serwerach w Polsce.
W związku z powyższym są objęte polskimi przepisami dotyczącymi ochrony i bezpieczeństwa danych.

Dane osobowe naszych klientów zbieramy i przechowujemy ze szczególną uwagą. Sprzedaż danych osobowych, oczywiście jest surowo zabroniona.

Podczas zamawiania za pomocą Magicznego Guzika Pampers nie ma żadnego abonamentu. Jak już wspomniano: tylko Ty decydujesz, czy i kiedy zamawiasz za pomocą przycisku.
Dlatego czas składania zamówień poprzez naciśnięcie przycisku jest dowolny. Nie ma również minimalnej kwoty zakupu.

Tak, chusteczki Pampers można zamówić także jednym kliknięciem. Wystarczy dodać je do listy zamówienia podczas inicjacji swojego Magicznego Guzika Pampers.

Dostawcą mojego Magicznego Guzika Pampers jest guziQ Sp. z. o.o., Warszawa będąca zależną, filią od ICM InStore InStore Concepts + Media Polska Sp. z. o.o, Warszawa, dewelopera cyfrowych i mobilnych rozwiązań działającego na arenie międzynarodowej w handlu detalicznym i FMCGs.

Magiczny Guzik Pampers został opracowany w Polsce i jest produkowany w Chinach przez starannie dobraną i wysoce doświadczoną chińską firmę.

Magiczny Guzik Pampers oparty jest na najnowocześniejszej technologii typu beacon & BLE technology i pomysłach i koncepcjach ICM InStore InStore Concepts + Media Polska Sp. z. o.o, Warszawa zmierzających do opracowania i wdrożenia innowacji, które sprawią, że życie konsumentów stanie się łatwiejsze.

Magiczny Guzik Pampers wysyła tzw. BLE – Bluetooth Low Energy, czyli bezprzewodowy sygnał do Twojego smartfona – ten sygnał jest bardzo słaby. W rzeczywistości sygnał ten jest znacznie słabszy niż sygnały innych urządzeń, takich jak Wi-Fi. Nie musisz się martwić o promieniowanie.
Pamiętaj, że sygnał jest transmitowany tylko kilka sekund po naciśnięciu przycisku – jak tylko Twój smartfon odbierze sygnał Magicznego Guzika Pampers, transmisja zostanie natychmiast przerwana.

Nie, użytkownicy nie ponoszą żadnego ryzyka podczas użytkowania urządzenie typu beacon.
Jednakże przycisk należy trzymać z dala od dzieci, z powodu znajdującej się w nim baterii, która może stworzyć zagrożenie (ryzyko zadławienia!)

Tak, jest odporny.

Magiczny Guzik Pampers dostępny jest tylko w białym kolorze w danym rozmiarze.


Więcej informacji otrzymasz wraz z opakowaniem startowym Magiczny Guzik Pampers.

Jak już obiecywaliśmy: nie martw się – ze względu na prostą obsługę Magiczny Guzik Pampers, informacje dołączone do zestawu startowego są krótkie, zwięzłe i zupełnie nieskomplikowane.

Wszystkie informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://www.pampers.feedo.pl/

Jeśli nadal masz pytania, które pozostały bez odpowiedzi i nie zostały wyjaśnione za pomocą strony internetowej możesz napisać do naszego Serwisu Obsługi Klienta: feedo@feedo.pl

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług dla mam, to znaczy, aby zamawianie pieluszek Pampers z domu stało się jeszcze łatwiejsze i bardziej wygodne, bardzo ważna jest dla nas informacja zwrotna od rodziców.

Dlatego Twój udział pomoże nam upewnić się, że Magiczny Guzik Pampers spełnia Twoje oczekiwania na każdym kroku.

Aby otrzymać przycisk za darmo, bardzo prosimy o odpowiedź na 3 pytania. Odpowiedź na pytania zajmie nie więcej niż jedną do dwóch minut.

Po upływie trzech miesięcy od wysłania przycisku, za pomocą wiadomości e-mail zostaniesz zaproszony do udziału w badaniu, w którym poprosimy Cię o podzielenie się Twoimi doświadczeniami z przyciskiem…

Zajmie to ok. 10-15 minut.

W tej chwili jedyną formą płatności jest płatność przy odbiorze.

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, jeśli chodzi o dostawę. Dostawa będzie bezpłatna.

Jeśli przycisk zostanie zgubiony lub uszkodzony, należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta pod adresem: feedo@feedo.pl, a my wyślemy Ci nowy przycisk.

Nasza aplikacja wkrótce będzie dostępna również na telefony typu iPhone.

Ajax loader