ERGOPOUCH ErgoCocoon – Otulaczek Natural 3-12 mies.

ERGOPOUCH ErgoCocoon – Otulaczek Natural 3-12 mies.

ERGOPOUCH ErgoCocoon – Otulaczek Natural 3-12 mies.

niedostępne

cena: 172,00 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F012286 , EAN: 9319064112033

ERGOPOUCH ErgoCocoon – Otulaczek Natural 3–12 mies.

Opis:

Komfortowy otulaczek australijskiej marki ergoPouch

Otulaczek jest rozwiązaniem, które ułatwia owijanie niemowląt. Twoje dziecko będzie się czuło bezpiecznie i wygodnie w organicznej bawełnie. Umożliwia ona bardzo prostą manipulację pozwalającą na ułożenie dziecka w wygodnej pozycji. Otulaczka można użyć również w 5-stopniowym foteliku samochodowym. Otulaczek ergoPouch w 2012 roku otrzymał nagrodę Magazynu Awards Exvellence za najlepszy produkt dla dzieci.

Super elastyczny otulaczek z obustronnym rzepem z biobawełny i elastanu i śpiwór w jednym.

Otulaczek jest przydatny również w miesiącach letnich. Składa się on w 95% z Biobawełny i w 5% z Elastanu, jest bardzo miękki w dotyku, przyjemny i oddychający. Podczas używania otulaczka 0.2 TOG nie ma potrzeby przykrywania dziecka kocem. Materiał to naturalne, oddychające włókno, które jest przyjemne i bardzo delikatne dla dziecięcej skóry. Otulaczek, dzięki owijaniu bardzo blisko ciała, pomaga w lepszym spaniu i daje poczucie bezpieczeństwa jak w brzuchu mamy.

Otulaczek zapina się na rzep, co sprawia, że górna część ciała dziecka jest mocno owinięta elastycznym materiałem, który utrzymuje rączki w spokoju, a nóżki mają dużo miejsca i dziecko może nimi poruszać. Otulaczek docenisz także podczas nocnego przewijania, gdy możliwe jest rozpięcie jedynie spodniej części, dlatego można łatwo wymienić pieluszkę, bez budzenia dziecka.

Skrzydełka z boku otulaczka pozwalają bardzo łatwo zrobić miejsce dla rączek, gdy maleństwo go potrzebuje. Otulaczek można łatwo zmienić w śpiworek do spania. Podczas karmienia w nocy lepiej, żeby dziecko miało zawinięte rączki. Jest to przyjemniejsze dla dziecka.

Zalety:

Z bio-bawełny w odcieniu spandex, która pomoże zachować piękny, elastyczny kształt Dwustronny rzep, który umożliwia łatwe przewijanie i przenoszenie do fotelika samochodowego Extra długi rzep, dzięki któremu możliwe jest wygodne poruszanie dziecka Twoje dziecko będzie zawinięte, lecz będzie miało wystarczająco dużo miejsca na ruch Łatwa zmiana w śpiworek do spania Jedna warstwa tkaniny, dzięki której można ubrać dziecko tak, aby zachować odpowiednią temperaturę Można prać w pralce, nie należy suszyć w suszarce na pranie

Rozmiary:

Przy wyborze rozmiaru pod uwagę należy wziąć bardziej wagę niż wiek dziecka.

0–3 miesiące Długość zawijania – 60 cm Noworodkowa 3 kg – 7 kg 2–6 miesięcy Długość zawijania – 70 cm 5 – 8 kg 3–12 miesięcy Długość zawijania – 80 cm 7 – 12 kg

Kolory: Blue, Grey, Natural, Pink, Navy Paint, Blush Leaf

O ErgoPouch:

ErgoPouch pochodzi z Australii i oferuje szeroką gamę dziecięcych otulaczków i śpiworów, które pasują do różnych temperatur. Wybierając ErgoCocoon, nie będziesz potrzebować żadnego przykrycia w łóżeczku i dzięki temu unikniesz ryzyka przegrzania maleństwa. Wszystkie pieluszki ErgoCocoon są wyprodukowane z najdelikatni­ejszej bambusowej lub naturalnej, organicznej bawełny. Twoje dziecko będzie spędzało większość swojego życia w łóżeczku, dlatego zasługuje na największą wygodę, ciepło i bezpieczeństwo.

Z naszą innowacyjną serią bio śpiworów dla dzieci i pieluszek zapewniamy wysokiej jakości odzież z naturalnych włókien. Wszystkie nasze produkty są przeznaczone dla obu płci. Już od dawna wiadomo, że naturalne włókna, do których należą alpaki i bambus zapewniają lepszy sen, a teraz już wiemy, dlaczego tak jest. Naturalne włókna odprowadzają nadmiar wilgoci ze skóry i zapewniają temperaturę optymalną dla dobrego snu. Produkty ErgoPouch są oddychające, bezpieczne i są w zgodzie ze wszystkimi przepisami bezpieczeństwa

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader