ERGOBABY Zestaw Bundle of Joy Lucky Blue Star

ERGOBABY Zestaw Bundle of Joy Lucky Blue Star Prezent

ERGOBABY Zestaw Bundle of Joy Lucky Blue Star

w magazynie

cena: 610,00 zł

Kod: F012000 , EAN: 8451970578013

ERGOBABY Zestaw Bundle of Joy Lucky Blue Star

Opis:

Idealny prezent dla rodziców, zestaw rewelacyjnych nosidełek Ergo i łatwe w użytkowaniu wkładki do noszenia dzieci, są ergonomiczne, komfortowe i wygodne od wieku niemowlęcego po większe dzieci.

Zestaw dla noworodków „Ergobaby Bundle of Joy“ składa się z nosidełka i wkładki dla noworodków „infant insert“ z kolekcji Original, Organic oraz Performance.

Waga dziecka równomiernie rozkłada się między oba ramiona rodzica, dlatego Ergo jest tak wygodne. Nie obciąża kręgosłupa dziecka ani rodzica.

Powlekana wkładka odpowiednia do wszystkich nosidełek Ergobaby musi być stosowana u wszystkich noworodków w wieku ok. 4–6 miesiąca, dopóki dziecko samo nie trzyma główki. Wkładka dla noworodka jest przytulna, doskonale dopasowuje się do dziecka i rośnie z nim.

Opatentowana konstrukcja do prawidłowego utrzymywania głowy, szyi oraz pleców.

Dziecko możesz mieć zawsze przy sobie, nawet podczas codziennych, zwykłych czynności.

Szczegóły:

  • 3 możliwości noszenia: na brzuchu, boku i plecach
  • Dla dzieci od od narodzin (z wkładką dla noworodków „Heart2Heart™ – infant insert“ do 4–6 miesiąca – dopóki dziecko samo nie utrzymuje główki) do 20 kg (certyfikaty bezpieczeństwa: ASTM a JPMA)
  • Pas naramienny – zakres 61–112cm
  • Klamra testowana pod ścisłą kontrolą
  • Wzmocnione szwy całego materiału
  • Zaprojektowano w USA
  • Możliwość prania w pralce z delikatnym płynem do kolorowych tkanin w temperaturze do 30°. Suszyć w przewiewnej przestrzeni.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader