EPLINE Elektryczne Auto Henesy Broon F830, czerwone

EPLINE Elektryczne Auto Henesy Broon F830, czerwone Promocja

EPLINE Elektryczne Auto Henesy Broon F830, czerwone

do 3-5 dni

Cena detaliczna: 4 761,90 zł
Cena promocyjna: 4 262,00 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F013557 , EAN: 8595582223081

EPLINE Elektryczne Auto Henes Broon F830, czerwone

Opis:

To nie jest zwykłe auto. To Broon F830. Luksusowy design, maksymalne bezpieczeństwo, niewykle nowoczesna i sprytna technologia. Każdy szczegół tego samochodzika doskonale odzwierciedla wygląd prawdziwego auta. Daj się ponieść wyjątkowości, podaruj swojemu dziecku niezwykłe przeżycie wynikające z jazdy.

Perfekcyjnie wyprofilowana, błyszcząca karoseria, otwierane drzwi, maska, bagażnik, lekkie felgi aluminiowe z miękkich opon bezdętkowych, a za nimi widoczne hamulce tarczowe znajdujace się na wszystkich kołach, mówią już wystarczająco wiele o precyzji wykonania i wysokim poziomie technicznym. Najważniejsze jest jednak to, co znajduje się pod karoserią i deską rozdzielczą.

Podwozie jak w prawdziwym aucie:

Technologia HENES uczyniła z jazdy autem prawdziwe przeżycie, które chciałby doświadczyć również dorosły. Samochód jest napędzany przez dwa silniki elektryczne o mocy 240 W, zasilany z akumulatora 24V. Niezależne zawieszenie kół skrętnych wyposażone jest w amortyzatory gazowe. Auto wyposażone jest w stały napęd na wszystkie koła. Obudowa wykonana jest ze sztywnego tworzywa sztucznego, podstawowe elementy z lakierowanego metalu.

Bezpieczeństwo strzeżone przez procesor:

Działanie auta kontroluje 32bitowy procesor Cortex M3, który dzięki czujnikom, monitoruje obciążenie, parametry jazdy oraz pochył we wszystkich osiach. Automatycznie wykryje wszystkie niebezpieczne lub wyjątkowe sytuacje, a w razie problemu zatrzyma auto.

Wyświetlacz:

Informacje wyświetlają się na tablecie 7", który jest zasilany przez jednostkę centralną. Zobrazuje prędkościomierz, stan baterii, tryby wyświetlania i sterowania, stan hamulca postojowego, dziennych i nocnych świateł LED i inne detale. Realna prędkość jest ograniczona w zależności od wyboru rodziców od 3–16 km/h. Styl jazdy moze być płynny i komfortowy, ale również szybki, sportowy. Odtwarzacz MP3 oraz efekty dźwiękowe są doskonałym dodatkiem. Aby dziecko nie nudziło się, na wyświetlaczu można uruchomić symulator wyścigów samochodów, s sterowany przez elementy w aucie, ewentualnie przełączyć wyświetlanie przez HDMI na duży obraz telewizora lub projektora.

Również na długie podróże:

Skórzane siedzenie z 5-punktowym pasem bezpieczeństwa oraz możliwość odtwarzania muzyki ze smartfonu albo USB oraz wiele innych wyjątkowych elementów, które stanowią wisienkę na tym wyjątkowym torcie. Na jednej naładowanej baterii samochód przejedzie ponad 10 km.

Parametry:

Zalecany wiek: od 2 do 5 lat Maksymalna prędkość: 16 km/h Udźwig: 30 kg Zasilanie: 12V baterie, 10 km na jedno naładowanie, 5-biegowa skrzynia automatyczna 2.4GHz zdalne sterowanie Tablet z systemem 7” USB Nośność: 30 kg

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader