ELLEN Probiotyczny krem do intymnych części ciała 15 ml

ELLEN Probiotyczny krem do intymnych części ciała 15 ml Promocja

ELLEN Probiotyczny krem do intymnych części ciała 15 ml

w magazynie

Cena detaliczna: 44,11 zł
Cena promocyjna: 37,00 zł

Kod: F007598 , EAN: 7350002722435

ELLEN Probiotyczny krem do intymnych części ciała 15 ml

Opis:

Krem jest odpowiedni dla wszystkich kobiet bez względu na wiek, które w sferach intymnych odczuwają tzw. dyskomfort, przejawiający się uczuciem podrażnienia, suchości, palenia, swędzenia, ewentualnie nieprzyjemnym zapachem czy wydzieliną.

Ellen Krem Probiotyczny do sfery intymnej zawiera mieszaninę patentowanych bakterii probiotycznych fermentacji mlekowej Lectro Naturel® (LN®), które najczęściej są obecne w naturalnej mikroflorze pochwy. Po aplikacji krem wytwarza barierę o właściwej kwasowości, chroniącą sferę intymną kobiet zarówno przed bakteriami patogennymi i ich rozmnażaniem, jak i przed dehydratacją i związanymi z nią nieprzyjemnymi uczuciami.

Krem pomaga rozwiązać problemy pojawiające się u większości kobiet w wieku rozrodczym – czyli u dziewczyn, które zaczęły miesiączkować, jak i u dojrzałych kobiet. Probiotyczny Krem Ellen do sfery intymnej przeznaczony jest do rozwiązywania problemów w sferze intymnej wywołanych na skutek zmian hormonalnych, leczenia różnych chorób itp. W czasie ciąży, ze względu na wyraźne zmiany hormonalne zachodzące w organizmie, kobiety szczególnie narażone są na ryzyko powstania wymienionych problemów.

Ze względu na zmiany hormonalne, które zachodzą u kobiet w średnim wieku, krem pomaga rozwiązać problemy w sferze intymnej w trakcie menopauzy i po jej zakończeniu. Krem należy aplikować na zewnętrzną część sfery intymnej, tzn. w okolicach narządów rodnych i ujścia pochwy. Zawiera tłuszcze roślinne i olejki pozyskiwane z oleju kokosowego. Nie zawiera wody, substancji zapachowych i konserwantów.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader