CYBEX Pallas M-fix Fotelik samochodowy (9-36kg) 2016 Princess Pink

CYBEX Pallas M-fix Fotelik samochodowy (9-36kg) 2016 Princess Pink

CYBEX Pallas M-fix Fotelik samochodowy (9-36kg) 2016 Princess Pink

do 2 tygodni

cena: 1 208,07 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F015622 , EAN: 4250183766545

CYBEX Pallas M-fix Fotelik samochodowy (9–36kg) 2016 Princess Pink

Opis:

W grupie 1 fotelik wyposażony jest w puplit bezpieczeństwa, który przypomina poduszkę airbag. Siła uderzenia jest przenoszona przez całą powierzchnię puplitu bezpieczeństwa i pochłaniana przez materiały, z których został wykonany. W przypadku dzieci od ok. 3 lat, fotelik można łatwo zamienić w w Solution M-fix. Fotelika można używać również w auatch bez połączenia ISOFIX.

Bezpieczeństwo bez ograniczeń:

Regulowany puplit redukuje ryzyko poważnych uszkodzeń oddcinka szyjnego.

Siła zderzenia czołowego jest przeniesiona do puplitu i absorbowana dzięki specjalnym materiałom, z których został wykonany. System ten jest podobny do poduszki powietrznej airbag. W razie wypadku wyraźnie pomaga w zredukowaniu siły uderzenia. Pas samochodowy nie zrani dziecka, zaś wrażliwe obszary głowy, szyi i klatki piersiowej, jak również organy wewnętrzne są dokładnie i skutecznie chronione. Pulpit zapewnia większą swobodę w poruszaniu górnymi częściami ciała, w porównaniu ze zwykłym 5-punktowym pasem, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, przede wszystkim w przypadku zderzenia czołowego.

2w1 można używać przez ponad 11 lat:

Fotelik samochodowy rośnie razem z Twoim dzieckiem, dlatego można go używać przez ponad 11 lat. W 1 grupie korzysta się z pulpitu bezpieczeństwa, który przypomina poduszkę airbag. W razie wypadku chroni przed uszkodzeniem odcinka szyjnego. W przypadku dzieci w wieku ok. 3 lat i więcej, fotelik łatwo przemienia się w fotelik grupy 2/3 z serii Solution.

Ochrona w razie uderzeń bocznych:

Indywidualna teleskopowa ochrona w razie uderzeń bocznych (L.S.P. System) pochłania siłę uderzenia bocznego, dzięki absorbującej skorupie fotelika.

Nową teleskopową linearną ochronę podczas uderzeń bocznych można łatwo ustawić wedle indywidualnych potrzeb. Początkowa siła uderzenia jest przenoszona przez boczny ochraniacz na drzwiach pojazdu do skorupy fotelika. Elastyczny materiał oraz struktura dziecięcego fotelika następnie absorbuje siłę uderzenia odsuwając ją z dala od dziecka.

Wygodna regulacja jedną ręką:

Zapewnia odprężającą i spokojną podróż.

Fotelik wyposażony jest w funkcję łatwej do opanowania regulacji, możliwej do ustawienia zaledwie jedną ręką.

3-pozycyjna, opatentowana ochrona głowy:

Opatentowany, regulowany do 3 pozycji zagłówek delikatnie ustawia środek ciężkości głowy dziecka uniemożliwiając jej opadanie podczas snu. Dzięki zagłówkowi opatentowanemu przez firmę CYBEX, z 3 możliwościami ustawienia położenia, w razie uderzeń bocznych głowa utrzymana jest w bezpiecznej strefie fotelika, która gwarantuje optymalną ochronę oraz wygodną pozycję podczas snu, a co za tym idzie, spokojną podróż.

Parametry:

  • Wymiary: długość x szerokość x wysokość: 454 mm x 540 mm x 700 mm
  • Waga: 9,3 kg
  • Materiałowe pokrowce można prać w pralce w temperaturze 30°C
  • Materiał zewnętrzny: 100% polyester; wnętrze: 100% polyuretanowa pi­anka
  • Produkt ten został zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader