CONCORD ULTIMAX 3 ISOFIX 0 - 18 kg Raspberry Pink

CONCORD ULTIMAX 3 ISOFIX 0 - 18 kg Raspberry Pink

CONCORD ULTIMAX 3 ISOFIX 0 - 18 kg Raspberry Pink

do 3-5 dni

cena: 1 252,39 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F009584 , EAN: 8433228015952

CONCORD ULTIMAX 3 ISOFIX 0 – 18 kg Raspberry Pink

Opis:

CONCORD ULTIMAX 3 ISOFIX 0 – 18 kg Raspberry PinkSposób mocowania: Baza isofix

Przeznaczony dla dzieci od 0 – 18kg

Nowa generacja znanego fotelika Concord Ultimax, oparta jest na bazie isofix, dzięki czemu montaż fotelika w samochodzie jest prostszy, szybszy i nie ma maożliwości nieprawidłowego połączenia. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 18 kg. Montowany jest w samochodzie na załączonej bazie isofix tyłem do kierunku jazdy dla dzieci z grupy 0+ (0–13 kg) lub przodem dla dzieci z grupy I (9–18 kg). · innowacyjny system zabezpieczeń przed uderzeniem bocznym · wysuwanie złączy isofix odbywa się za pomocą pokrętła znajdującego się na froncie fotelika · 6-stopniowa regulacja wysokości zagłówka, pasy automatycznie dopasowują się do ciała dziecka · łatwy w użytkowaniu centralnie regulowany system napinania pasów dziecka · przewożenie dzieci do 13 kg tyłem do kierunku jazdy, z wkładką redukującą kąt leżenia, szczególnie ważna dla niemowląt · prosta zmiana kierunku siedzenia · montaż przodem do kierunku jazdy dla dzieci od 9 kg · regulacja pozycji spoczynkowej za pomocą wygodnego uchwytu · baza fotelika wyposażona jest w nogę stabilizującą, która jednocześnie odbiera część energii uderzenia w przypadku gwałtownego hamowania lub kolizji czołowej · komfortowa tapicerka trizone

CONCORD TRIZONE – koncepcja, która poprzez zastosowanie tapicerki o różnych właściwościach w różnych częściach fotelika, zwiększa komfort dziecka podczas jazdy.

  1. w okolicach głowy tapicerka jest szczególnie miękka i puszysta.
  2. siedzisko i oparcie, miejsca bezpośredniego styku dziecka z fotelikiem obite są materiałem ‚oddychającym‘ i przyjaznym skórze dziecka, dzięki czemu mniej się ono poci.
  3. Zewnętrzne części wykonane są z bardziej wytrzymałego materiału łatwego do czyszczenia, ponieważ są to miejsca najczęściej dotykane przez dziecko i rodziców.

Dane techniczne: · Wymiary: 66 × 44 × 66 cm · Waga: 12,3 kg

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader