CHICCO Łagodzący sztyft po ukąszeniu

CHICCO Łagodzący sztyft po ukąszeniu

CHICCO Łagodzący sztyft po ukąszeniu

w magazynie

cena: 22,10 zł

Kod: Chicco65915 , EAN: 8058664061600

Chicco Łagodzący sztyft po ukąszeniu

Opis:

Chicco Łagodzący Sztyft Po UkąszeniuŁagodzący sztyft po ukąszeniu Idealny, gdy potrzeba szybkiej ulgi dla podrażnionej skóry. Wyjątkowo delikatna końcówka – roll on.

Nowa linia naturalnych, odstraszających komary środków jest przeznaczona specjalnie dla niemowląt i dzieci. Preparaty łagodnie chronią delikatną skórę. Działanie oparte jest o Citrodiol, wyciąg z australijskiego gatunku eukaliptusa. Citrodiol jest powszechnie znany ze swoich odstraszających insekty właściwości. Jest jednym z najpopularni­ejszych w świecie, naturalnych, skutecznych składników stosowanych w tego typu preparatach. Produkty z linii odstraszającej komary zostały przebadane dermatologicznie. Nie zawierają alkoholu, barwników ani parabenów. Nie zawierają DEET, który jest głównym czynnym składnikiem większości dostępnych preparatów, ale stosowanie którego, nawet w niewielkich ilościach, nie jest zalecane, zwłaszcza dla dzieci poniżej 2 roku życia. Preparaty Chicco są odpowiednie dla dzieci już od 3 miesiąca życia, a także dla kobiet w ciąży. Cechuje je przedłużone działanie, do 3 godzin po jednorazowym nałożeniu. Chroni przed wszelkiego typu komarami, w tym przed najbardziej drażniącym i coraz częściej występującym azjatyckim komarem tygrysim. Do stosowania w dzień i w nocy.

Chicco Łagodzący sztyft po ukąszeniu zawiera ekstrakt z drzewka pieprzowca Zanthoxylum, chińskiej rośliny powszechnie znanej ze swoich łagodzących właściwości. Idealny, gdy potrzeba szybkiej ulgi dla podrażnionej skóry.

Nie pozostawia tłustego filmu, jest delikatnie perfumowany. Nie zawiera amoniaku.

Pojemność: 10ml Wiek: 3m+

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader