CHICCO Butelka plastikowa 240 ml smoczek silikonowy 4M+

CHICCO Butelka plastikowa 240 ml smoczek silikonowy 4M+ Prezent

CHICCO Butelka plastikowa 240 ml smoczek silikonowy 4M+

w magazynie

cena: 31,60 zł

Kod: Chicco65839 , EAN: 8058664008230

Chicco Butelka plastikowa 240 ml smoczek silikonowy 4M+

Opis:

Chicco Butelka Plastikowa 240 Ml Smoczek Silikonowy 4M+Wiek: 4m+

Chicco Butelka podróżna 240 ml z silikonowym smoczkiem odpowiednia jest dla dziecka już od 4 miesiąca życia. Zaprojektowana została tak, aby odpowiadać na zmieniające się potrzeby dziecka. Uchwyt “Easy Grip” pozwala chwycić ją z obydwu stron małym, dziecięcym rączkom. Dzięki temu dziecko jest niezależne, samodzielnie korzysta z butelki, zaspokajając w ten sposób także jakże istotną potrzebę odnoszenia codziennie małych sukcesów. Butelka dostępna jest ze smoczkiem silikonowym o szybkim przepływie.

Wytworzona jest z PP (polipropylenu) nie zwierającego Bisfenolu A. Jest łatwa do mycia i niezwykle praktyczna dla mam. Wszystkie butelki z linii Wellbeing cechuje niezmienność właściwości produktu. Fizjologiczny smoczek jest wyjątkowo miękki i elastyczny. Idealnie naśladuje pierś mamy.

Prążkowane pierścienie na smoczku zwiększają jego elastyczność, umożliwiają jego wydłużanie się w trakcie ssania i nadają mu strukturę podobną do sutka mamy. Zawór antykolkowy zapobiega połykaniu powietrza, pomaga zmniejszyć występowanie kolek, czkawki i zwracanie pokarmu.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader