CANPOL Gryzak chłodzący owoce w czapeczkach – zielony

CANPOL Gryzak chłodzący owoce w czapeczkach – zielony

CANPOL Gryzak chłodzący owoce w czapeczkach – zielony

w magazynie

cena: 8,19 zł

Kod: F006732 , EAN: 5903407720029

CANPOL Gryzak chłodzący owoce w czapeczkach – zielony

Opis:

Gryzak wodny przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci już od narodzin. Niejednolita powierzchnia pomaga ukoić ból dziąseł ząbkującego maluszka. Gryzak jest zaprojektowany tak, aby był łatwy do uchwycenia i trzymania w małych rączkach.

Wykonany z nietoksycznego, miękkiego tworzywa odpornego na przegryzienie. Gryzak jest wypełniony wodą mikrobiologiczną. Woda jest barwiona wyłącznie barwnikami spożywczymi.

Uwaga

Utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem dokładnie umyj szczotką pod bieżącą wodą lub przelej wrzątkiem.

Nie gotuj i nie sterylizuj!

Gryzak możesz schłodzić w lodówce, nigdy nie wkładaj go do zamrażarki. Nie zamrażaj! Przed każdym użyciem należy produkt dokładnie skontrolować. Przy pierwszych oznakach uszkodzenia lub zużycia nie używaj dalej produktu.

Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka!

Zabawkę używać tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Nigdy nie zostawiaj dziecka poniżej 1 roku życia bawiącego się bez nadzoru osoby dorosłej. Informacje o produkcie zachowaj do późniejszego wykorzystania. Numer serii podany jest na opakowaniu.

Gryzak wodny CANPOL spełnia wymagania:

Rozporządzenia Rządu 88/378/EEC w sprawie zbliżenia przepisów prawnych państw członkowskich dotyczących bezpieczeństwa zabawek.

  • EN 71 – 1 Bezpieczeństwo zabawek – Część 1: Mechaniczne i fizyczne właściwości
  • EN 71 – 2 Bezpieczeństwo zabawek – Część 2: Łatwopalność
  • EN 71 – 3 Bezpieczeństwo zabawek – Część 3: Ruchome elementy

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader