CANPOL Babies Smoczek silikonowy anatomiczny 0-6 m. Night Dreams - niebieski

CANPOL Babies Smoczek silikonowy anatomiczny 0-6 m. Night Dreams - niebieski Promocja

CANPOL Babies Smoczek silikonowy anatomiczny 0-6 m. Night Dreams - niebieski

do 3 tygodni

Cena detaliczna: 6,90 zł
Cena promocyjna: 4,69 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F001218 , EAN: 5903407225005

Canpol Babies Smoczek silikonowy anatomiczny 0–6 m. Night Dreams – niebieski

Opis:

Smoczek silikonowy jest wykonany z przeźroczystego silikonu, bez zapachu i smaku. Smoczek nie zawiera BPA.

Zalety smoczków Canpol babies

  • dobrze sie odpowietrzają, można się o tym przekonać ściskając czubek smoczka (nie lekceważ tej właściwości smoczków, źle odpowietrzające się smoczki mogą powodować deformację podniebienia i zgryzu dziecka)
  • specjalne otwory umożliwiają swobodny przepływ powietrza, odpływ śliny i chronią przed podrażnieniem wrażliwej skóry wokół ust
  • większość smoczków jest wyposażona w higieniczne osłonki
  • w ofercie – w różnych atrakcyjnych wariantach kolorystycznych
  • wybrane smoczki posiadają uchwyt, który w ciemności świeci i umożliwia łatwiejsze odnalezienie smoczka w nocy

Instrukcja obsługi:

Przed pierwszym zastosowaniem proszę smoczek dokładnie umyć i wysterylizować w gorącej wodzie ok. 5 minut, można również sterylizować w sterylizatorze parowym lub wykorzystać butelkę samosterylizującą. Ze smoczka proszę usunąć zalegającą wodę. Proszę nie stosować żadnych chemicznych preparatów do sterylizacji. Przed każdym użyciem smoczek należy dokładnie umyć w gorącej wodzie. Przed każdym podaniem smoczka dziecku, proszę skontroluj jakość produktu. Smoczek uszkodzony nie nadaje się do ponownego użytku. Smoczek przechowywać w czystym, suchym i zamkniętym etiu na smoczki.

Smoczek stosuj maksymalnie 1–2 miesięcy, a następnie z powodów higiecznych i bezpieczeństwa proszę go wymienić na nowy. Nie stosować smoczka u dzieci powyżej 3 roku życia.

Ważne! Dla bezpieczeństwa i zdrowia Twojego dziecka.

Nigdy nie przywiązuj do smoczka sznurków czy innych wstążeczek, dziecko może się udusić. Stosuj jedynie specjalny łańcuszek do smoczków. Nie pozostawiaj smoczka bezpośrednio na słońcu lub w pobliżu źródła ciepła – to może osłabić wytrzymałość smoczka. Osłonkę proszę przechowywać w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Nigdy nie maczaj smoczka w cukrze, miodzie lub innych słodkich substancjach, nie wkładaj również smoczka do swoich ust – narażasz dziecko na powstanie wady szkliwa zębów i innych chorób jamy ustnej. Jeśli smoczek wpadnie dziecku do ust, nie wpadaj w panikę – smoczek jest wykonany w sposób, aby dziecko nie mogło go połknąć, wyjmij go bardzo uważnie. Nie zostawiaj dziecka ze smoczkiem bez opieki osoby dorosłej.

Smoczek stosuj tylko w przypadku, kiedy zachowanie dziecka na to wskazuje (ssie kciuk, itd.,). Informacje o produkcie proszę przechowywać. Numer serii jest podany na opakowaniu.

Smoczek silikonowy spełnia wymagania:

EN 1400 – 1 Artykuły dla dzieci – Smoczki dla niemowląt i małych dzieci – Część 1: Ogólne warunki bezpieczeństwa i informacje o produkcie,

EN 1400 – 2 Artykuły dla dzieci – Smoczki dla niemowląt i młych dzieci – Część 2: Wymagania mechaniczne i badania,

EN 1400 – 3 Artykuły dla dzieci – Smoczki dla niemowląt i małych dzieci – Część 3: Wymagania chemiczne i badania

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader