CANPOL babies Łyżeczka miękka - zielona

CANPOL babies Łyżeczka miękka - zielona Prezent

CANPOL babies Łyżeczka miękka - zielona

w magazynie

cena: 4,89 zł

Kod: F001104 , EAN: 5903407029382

Canpol babies Łyżeczka miękka – zielona

Miękka łyżeczka nie drażni delikatnych dziąseł maluszka.

Opis:

Praktyczna łyżeczka z miękką częścią do karmienia, specjalnie przystosowaną do delikatnych dziąseł dziecka, uprzyjemni karmienie najmłodszych. Wykonana z bezpiecznych materiałów, nie zawiera PCV. Uwaga! Podawany pokarm może zabarwić białą część łyżeczki. Odpowiednie dla dzieci od 5 miesiąca życia.

Utrzymuj w czystości, Myj w ciepłej wodzie używając środków do mycia naczyń przeznaczonych dla dzieci. Produkt jest wrażliwy na bezpośrednie działanie słońca. Nie myć w zmywarce do naczyć. Nie ogrzewać w kuchence mikrofalowej.

Uwaga! Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka!

Produkt używać tylko pod nadzorem dorosłej osoby. Przed każdym użyciem sprawdź stan produktu. Przy pierwszych oznakach zużycia wymień produkt za nowy. Produkt nie jest zabawką. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zawsze kontroluj temperaturę jedzenia podawanego dziecku.

Produkt spełnia wymagania:

Rozporządzenie Europejskiego Parlamentu i rady 1935/2004/EC – ogólne wymagania dotyczące materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Dyrektywy Europejskiego Parlamentu i Rady 2001/95/EC dotyczące ogólnego bezpieczeństwa produktów. Dyrektywy EU 90/128/EEC, 2002/72/EC a 2007/19/EC.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader