CANPOL babies Kubek plastikowy. Piraci

CANPOL babies Kubek plastikowy. Piraci Promocja

CANPOL babies Kubek plastikowy. Piraci

niedostępne

Cena detaliczna: 6,19 zł
Cena promocyjna: 5,19 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F001125 , EAN: 5903407044088

Canpol babies Kubek plastikowy z serii Piraci

Przeznaczony dla dzieci powyżej pierwszego roku życia Żywe kolory i wesołe obrazki uatrakcyjniają każdy posiłek.

Opis:

Wygodne uchwyty ułatwiają utrzymanie kubeczka w małych rączkach. Specjalne zaworki umożliwiają wypływ płynu tylko na skutek ssania. Zapobiega to wyciekowi w przypadku, gdy kubek zostanie upuszczony lub noszony w pozycji dnem do góry. Kubek jest łatwy do ssania, umożliwia dziecku wypicie ulubionego soczku do „ostatniej kropli“. Utrzymuj w czystości, Myj w ciepłej wodzie używając środków do mycia naczyń przeznaczonych dla dzieci. Nie myć w zmywarce do naczyć. Nie ogrzewać w kuchence mikrofalowej.

Uwaga! Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka!

Produkt używać tylko pod nadzorem dorosłej osoby. Przed każdym użyciem sprawdź stan produktu. Przy pierwszych oznakach zużycia wymień produkt za nowy. Produkt nie jest zabawką. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zawsze kontroluj temperaturę jedzenia podawanego dziecku.

Produkt spełnia wymagania:

Rozporządzenie Europejskiego Parlamentu i rady 1935/2004/EC – ogólne wymagania dotyczące materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Dyrektywy Europejskiego Parlamentu i Rady 2001/95/EC dotyczące ogólnego bezpieczeństwa produktów. Dyrektywy EU 90/128/EEC, 2002/72/EC a 2007/19/EC.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader