Bella HAPPY Podkłady higieniczne dla dzieci 5 szt.

Bella HAPPY Podkłady higieniczne dla dzieci 5 szt. Promocja

Bella HAPPY Podkłady higieniczne dla dzieci 5 szt.

w magazynie

Cena detaliczna: 10,99 zł
Cena promocyjna: 9,79 zł

Kod: Bella2921 , EAN: 5900516600723

Bella HAPPY Podkłady higieniczne dla dzieci 5 szt.

Opis:

Podkłady do przewijania Happy zostały wyprodukowane z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału. Jednorazowe podkłady do przewijania są nieocenioną pomocą podczas podróży.

Dzięki tym miękkim podkładom wygodnie przewiniesz swoje dziecko w każdym miejscu, w podróży, na wyjeździe, u lekarza czy podczas wizyt u znajomych i rodziny. Ich optymalna wielkość zapewnia wygodę dziecku i pozostawia wystarczającą ilość miejsca potrzebną podczas przewijania.

W przypadku najmłodszych dzieci, bardzo ważna jest higiena, którą zapewniają podkłady do przewijania Happy Baby. Podkłady są niezwykle miękkie i delikatne dla skóry dziecka, przyjemne w dotyku, dlatego są przeznaczone również dla noworodków.

Podkłady są bardzo podręczne, bez problemu mieszczą się w torebce, a po użyciu po prostu się je wyrzuca. Jeśli podkład nie jest zabrudzony, można go użyć ponownie. Jednorazowe podkłady do przewijania są nieocenioną pomocą w każdej sytuacji,. Sprawdzają się również jako ochrona pościeli, w przypadku gdy dziecko uczy się spać bez pieluszki. Z podkładami do przewijania Happy Baby żadna nieprzyjemna sytuacja Cię nie zaskoczy!

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader