BELLA HAPPY Podkłady do przewijania 60x60cm 30 szt.

BELLA HAPPY Podkłady do przewijania 60x60cm 30 szt.

BELLA HAPPY Podkłady do przewijania 60x60cm 30 szt.

w magazynie

cena: 53,95 zł

Kod: F009632 , EAN: 5900516601676

BELLA HAPPY Podkłady do przewijania 60×60cm 30 szt.

Opis:

Podkłady do przewijania Happy zostały wyprodukowane z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału. Jednorazowe podkłady do przewijania są nieocenioną pomocą podczas podróży.

Dzięki tym miękkim podkładom wygodnie przewiniesz swoje dziecko w każdym miejscu, w podróży, na wyjeździe, u lekarza czy podczas wizyt u znajomych i rodziny. Ich optymalna wielkość zapewnia wygodę dziecku i pozostawia wystarczającą ilość miejsca potrzebną podczas przewijania.

W przypadku najmłodszych dzieci, bardzo ważna jest higiena, którą zapewniają podkłady do przewijania Happy Baby. Podkłady są niezwykle miękkie i delikatne dla skóry dziecka, przyjemne w dotyku, dlatego są przeznaczone również dla noworodków.

Podkłady są bardzo podręczne, bez problemu mieszczą się w torebce, a po użyciu po prostu się je wyrzuca. Jeśli podkład nie jest zabrudzony, można go użyć ponownie. Jednorazowe podkłady do przewijania są nieocenioną pomocą w każdej sytuacji,. Sprawdzają się również jako ochrona pościeli, w przypadku gdy dziecko uczy się spać bez pieluszki. Z podkładami do przewijania Happy Baby żadna nieprzyjemna sytuacja Cię nie zaskoczy!

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader