BELLA HAPPY Pieluszki jednorazowe Maxi (8-18 kg), 54 szt

BELLA HAPPY Pieluszki jednorazowe Maxi (8-18 kg), 54 szt Promocja

BELLA HAPPY Pieluszki jednorazowe Maxi (8-18 kg), 54 szt

niedostępne

Cena detaliczna: 44,99 zł
Cena promocyjna: 37,99 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: bella65959 , EAN: 5900516601065

BELLA HAPPY Pieluszki jednorazowe Maxi (8–18 kg), 54 szt

Opis:

Rozmiar Maxi rekomendowany jest dla niemowląt o wadze od 8 do 18 kg Budowa pieluszki została dostosowana dla dziecka, które samodzielnie siedzi i uczy się poruszać.

Elastyczny pas na plecach podwyższa komfort użytkowania u dzieci, które już same siedzą i uczą się chodzić. Oddychajace wnętrze chłonne zapewnia poczucie wygody i ochrony delikatnej skóry dziecka przed odparzeniami. Jądro chłonne wyposażone jest w specjalną warstwę Magic Green, która natychmiastowo rozprowadza ciecz na powierzchni całej pieluchy.

Specjalnie zaprojektowane gumeczki w pasie oraz kolorowe ściągacze na zewnętrznej stronie pieluszki zapewniają doskonale dopasowanie kształtu ciała dziecka w jakiejkolwiek sytuacji. Elastyczne ściągacze po obu stronach pieluszki utrzymują „zawartość“ we właściwym miejscu. Wielokrotne zapinanie jest możliwe dzięki solidnym rzepom. Po obu stronach znajduje się logo Happy i symetrycznie umieszczone obrazki, które gwarantują równomierne zapięce pieluszki.

Dzięki wysokiej chłonności i przewiewności pieluszki Maxi, dziecko może być aktywne i szczęśliwe w ciagu dnia, zaś spokone w czasie snu.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader