Bella HAPPY Newborn (2-5 kg) Big Pack 82 szt. - pieluszki jednorazowe

Bella HAPPY Newborn (2-5 kg) Big Pack 82 szt. - pieluszki jednorazowe Promocja

Bella HAPPY Newborn (2-5 kg) Big Pack 82 szt. - pieluszki jednorazowe

niedostępne

Cena detaliczna: 46,99 zł
Cena promocyjna: 43,59 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: F005589 , EAN: 5900516602406

Bella HAPPY Newborn (2–5 kg) Big Pack 82 szt. – pieluszki jednorazowe

Opis:

Zapewnij swojemu dziecku wygodne i bezpieczne pieluszki, dzięki którym będzie się czuło jak w mięciutkiej bawełnie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, pieluszki Bella Happy są przyjemne i delikatne dla skóry dziecka. A mamy docenią ich prostotę i łatwość w użyciu.

Pieluszki Bella HAPPY Newborn są przeznaczone dla noworodków ważących od 2 do 5 kilogramów. Są przewiewne i zapewniają stały dopływ powietrza do delikatnej skóry Twojego dzieciątka. Po obu stronach pieluszki znajdują się elastyczne ściągacze, które są pewnie przymocowane do pieluszki, ale jednocześnie są na tyle luźne, aby maluszka nie uciskać ani nie krępować mu ruchów.

Pieluszkę mocuje się na rzepy, które można wielokrotnie przylepiać a potem odlepiać, aby i tatusiowie nie mieli problemów z założeniem pieluszki, są na niej obrazki, które wyraźnie pokazują, czy pieluszka jest poprawnie założona.

Na przodzie pieluszki znajduje się specjalne wycięcie na pępek, dzięki któremu pępowina się szybciej goi i nie dochodzi do jej podrażnienia.

Właściwości:

  • Wyprodukowane z perforowanej włókniny
  • Z wycięciem na pępek – tzw. PROTECTIVE SHAPE
  • Szerokie i dopasowane pasy lepiące pozwalają na wielokrotne użycie
  • Dodatkowa ochrona przed przeciekaniem dzięki bocznym ściągaczom
  • Łagodzący estrakt z zielonej herbaty
  • Nie zawierają lateksu, nie są wybielane chlorem
  • Wskaźnik wilgoci – w moment zmienia barwę z żółtej na zieloną informując o potrzebie wymiany pieluchy
  • Włóknina na całej powierzchni pieluszki, nieszeleści i wraz z większą gęstością materiału jeszcze bardziej skutecznie rozprowadza wilgoć i daje poczucie suchości.

Wyciąg z zielonej herbaty:

Wyciąg z liści zielonej herbaty działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Ekstrakt ma naturalne pochodzenie, zawiera 30 – 40 % tanin i polifenoli oraz witaminę B. Neutralizuje nieprzyjemny zapach poprzez hamowanie rozmnażania się bakteri odpowiedzialnych za konwersję mocznika do amoniaku. Mianowicie chodzi o polifenole i taniny, które wiążą ze sobą substancje odpowiedzialne za powodowanie nieprzyjemnego zapachu. Wyciąg ma silne działanie antyoksydacyjne i chroni przed działaniem wolnych rodników.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader