BAMBOOLIK Otulacz zielony + trójkąciki

BAMBOOLIK Otulacz zielony + trójkąciki

BAMBOOLIK Otulacz zielony + trójkąciki

w magazynie

cena: 63,08 zł

Kod: F014228 , EAN: 8595642900297

BAMBOOLIK Otulacz zielony + trójkąciki

Opis:

Otulacz Bamboolik – odpowiedni od narodzin aż do momentu, kiedy dziecko przestaje korzystać z pieluszek. Posiada zapięcie na rzep. Jeśli używasz materiałowych pieluch, nie obejdziesz się bez otulacza.

Za wyjątkiem pieluszek All-In-One , otulacz stanowi Twoją niezbędną pomoc, niezależnie od tego, czy używasz systemu pieluszek Bamboolik AI2, nocnych pieluchomajtek, kilkuwarstwowych pieluszek, nowoczesnych materiałowych pieluch innej firmy, czy klasycznych pieluch materiałowych. Poprzez użycie otulacza zapewnisz im dodatkową nieprzemakalną warstwę, która zatrzyma każdą ciecz.

Właściwości:

  • Wodoodporność – zewnętrzna warstwa jest wykonana z poliestru laminowanego poliuretanem (PUL), który nie dopuszcza wody podobnie jak płaszcz wodoodporny.
  • Przepuszczalność powietrza – specjalna oddychająca membrana przepuszcza powietrze do skóry dziecka, ale nie pozwala na przeciekanie wilgoci na zewnątrz.
  • Wygoda – otulacz obszyty jest miękkim polarem, który zapewnia szczelność i nieprzemakalność, doskonale dopasowuje się do ciała, nie powodując obtarć i podrażnień
  • Różnorodność – system zatrzasków umożliwia łatwe dostosowanie majteczek do proporcji dziecka przez cały okres noszenia pieluch.
  • Piękno – dzięki pięknemu połączeniu żywych kolorów i wesołych obrazków zapragniesz mieć w domu wszystkie wzory.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader