BABYBJÖRN Nosidełko One Denim – Szare/Ciemnoszare

BABYBJÖRN Nosidełko One Denim – Szare/Ciemnoszare Promocja

BABYBJÖRN Nosidełko One Denim – Szare/Ciemnoszare

w magazynie

Cena detaliczna: 609,00 zł
Cena promocyjna: 487,20 zł

Kod: F012696 , EAN: 7317680930941

BABYBJÖRN Nosidełko One Denim – Szare/Ciemnoszare

International Hip Dysplasia Institute (Międzynarodowy Instytut dysplazji stawu biodrowego) po testowaniu nosidełka One zatwierdził, że jest to nosidełko, które jest zdrowe i bezpieczne dla stawów biodrowych dziecka. Boki noworodka mają prawidłowe wsparcie oraz są utrzymane w odpowiedniej pozycji z nogami skierowanymi łagodnie na zewnątrz. To odpowiada za prawidłowy rozwój stawów biodrowych, które są tak ważne w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Opis:

Konstrukcja nosidełka umożliwia noszenie dziecka w każdej pozycji bez pomocy innych. Nosidełko pozwala na noszenie malucha na plecach lub twarzą do Ciebie. Jeżeli szukasz nosidełka, w którym dziecko znajduje się twarzą na zewnątrz, One jest właśnie tym czego potrzebujesz.

Korzystanie z nosidełka jest łatwe, bezpieczne i wygodne!

Wiek i waga:

  • Od urodzenia do 3 lat.
  • Min. 3,5 kg/53 cm.
  • Max. 15 kg/100 cm.

Materiał:

Wszystkie zastosowane materiały są odpowiednie dla wrażliwiej skóry dziecka, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, spełniają normy Oeko-Tex Standardu 100, 1 klasa produktów przeznaczonych dla dzieci. Bezpieczeństwo dziecka to fakt, który jest dla nas najważniejszy!

  • Bawełna
  • Podstawowy materiał: 100% bawełna
  • Inne materiały: 100% polyester

Pielęgnacja produkt:

Prać w pralce w 40°C. Należy prać oddzielnie z łagodnym środkiem piorącym, który nie zawiera wybielaczy. Nie suszyć w suszarce!

Bezpieczeństwo:

Nosidełko spełnia europejskie normy bezpieczeństwa EN13209–2:2005.

Prostota użytkowania:

Wraz z założeniem firmy BabyBjörn w 1961 roku, podstawową wartością stało się zapewnienie rodzicom jak najłatwiejszego użytkowania. Pierwsze nosidełko wyprodukowane 40 lat temu, wówczas wyniki zaczęły dowodzić, jak istotna jest bliskość między dzieckiem a rodzicem. Z radością obserwujemy jak wielu rodziców korzysta z nosidełek, cieszymy się, że mogliśmy się do tego przyczynić. Jednocześnie, pragniemy kontynuować ten trend.

Czego potrzebują rodzice?

Poprzez „testowanie“ rodzin z różnych krajów, znaleźliśmy wspólny mianownik: rodzice pragną korzystać z nosidełek dłużej niż dotychczas. Chcą ich używać nie tylko w pierwszym roku życia dziecka, ale też w późniejszym okresie przemieszczania się z maluchem.

Jak to osiągnęliśmy?

Projektanci, pediatrzy i wiele z naszych 200 testowanych rodzin wzięło udział w procesie zmierzającym do stworzenia idealnego nosidełka. Dobre rozwiązania z poprzednich modeli zostały zachowane, niektóre ulepszOne, uproszczOne lub wyrzucOne. Szybko okazało się, że wymagane są trzy różne pozycje. Jedna przeznaczona dla noworodków wysoko na klatce piersiowej, kolejna dla trochę starszych dzieci – nieco niżej, zaś trzecia dla dzieci w wieku około 1 roku i starszych – na plecach.

Łatwe użytkowanie:

Nosidełko One to dalszy efekt naszych prób udoskonalenia i umożliwienia rodzicom łatwiejszego życia z małym dzieckiem. Nowe nosidełko jest proste w użytkowaniu. Działa jednakowo dobrze w przypadku noworodków jak i dzieci w wieku 3 lat. Dziecko może być noszOne z przodu na klatce piersiowej oraz na plechach. Rodzice uzyskują w ten sposób bliskość z dzieckiem, wolne ręce, i pełną kontrolę.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader