AVENT Zestaw początkowy dla noworodków Natural

AVENT Zestaw początkowy dla noworodków Natural Promocja

AVENT Zestaw początkowy dla noworodków Natural

niedostępne

Cena detaliczna: 169,40 zł
Cena promocyjna: 119,00 zł

Sprzedaż została zakończona lub produkt jest tymczasowo niedostępny.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do naszego Działu Obsługi Klienta

Kod: avent7787 , EAN: 8710103612292

AVENT Zestaw początkowy dla noworodków Natural

Opis:

Używając butelek dla noworodków AVENT z unikatowym, opatentowanym smoczkiem z wentylem zapobiegasz połykaniu powietrza przez dziecko podczas karmienia, dzięki czemu obniża się ryzyko powstania kolki.

Kształt butelki zapewnia wysoką stabilność. Jest wyjątkowo poręczna. Szeroka szyjka ułatwia napełnianie butelki i jej mycie. Dokładna skala pomoże ustalić, ile dziecko wypiło. Zakrętka trzyma się ciasno smoczka, dzięki czemu przy mieszaniu pokarmu czy w czasie spaceru nie może dojść do wyciekania zawartości.

Szeroki kształt miękkiego smoczka wymaga od dziecka, aby szeroko otworzyło usta i dosłownie przyssało się do smoczka. Dzięki temu może przy jedzeniu ssać smoczek i używać języka tak samo, jak przy karmieniu piersią. Właśnie dlatego używając butelek AVENT tak łatwo kombinować karmienie butelką z karmieniem piersią.

Badania kliniczne przeprowadzone na uniwersytecie w Londynie i w Cambridge pokazały, że noworodki karmione butelkami AVENT rzadziej dostawały kolki i po przebudzeniu były spokojniejsze niż dzieci, które były karmione ze zwykłych butelek.

Smoczek AVENT ma unikalny, opatentowany brzeg, który działa jak jednokierunkowy wentyl. Smoczek umożliwia dopływ powietrza do butelki podczas karmienia, dzięki czemu zapobiega powstawaniu próżni w butelce. Dzieciątko w czasie karmienia nie musi wypuszczać smoczka i może ssać bez przerw i połykania powietrza, tak samo jak przy karmieniu piersią.

Syczący dźwięk jest dowodem na to, że powietrze dopływa do butelki a nie do brzuszka malucha. To właśnie powietrze połykane w czasie karmienia wywołuje płacz spowodowany kolkami i wzdęciami.

Butelki dla noworodków AVENT muszą być używane wraz z szerokim smoczkiem AVENT.

Elementy zestawu:

  • 2× butelka AVENT (125 ml) z bardzo miękkim smoczkiem dla noworodków
  • 2× butelka AVENT (260 ml) z bardzo miękkim smoczkiem o wolnym przepływie
  • 1× smoczek uspokajający dla niemowląt
  • 1× szczotka do butelek i smoczków

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader