AVENT Zestaw Natural 260ml PP Słoń – dziewczynka

AVENT Zestaw Natural 260ml PP Słoń – dziewczynka Prezent

AVENT Zestaw Natural 260ml PP Słoń – dziewczynka

w magazynie

cena: 82,30 zł

Kod: F022249 , EAN: 8710103748106

AVENT Zestaw Natural 260ml PP Słoń – dziewczynka

Zestaw zawiera: butelkę, smoczek i klips na smoczek.

AVENT Butelka 260 ml Natural PP

Opis:

Innowacyjny projekt butelki Avent jest wynikiem 25 lat badań klinicznych ekspertów Philips. Butelka idealnie nadaje się do łączenia karmienia piersią z karmieniem z butelki.

Właściwości butelki:

 • Smoczek jest wyposażony w specjalne płatki, które powodują, że przypomina on pierś matki – dziecko może przyssać się do niego w naturalny sposób, dzięki czemu może kontrolować przepływ mleka tak samo, jak przy ssaniu piersi. Karmienie z butelki staje się łatwiejsze i bardziej naturalne.
 • Zaawansowany system antykolkowy – przez dwa wentylki powietrze dostaje się do butelki a nie do brzuszka malucha, co zapewnia spokojne karmienie. Badania kliniczne potwierdziły, że karmienie butelką AVENT znacznie obniża ryzyko wystąpienia kolek.
 • Butelka jest kompatybilna ze smoczkami Natural z różnymi otworami wg. wieku dziecka.
  • Proste używanie i czyszczenie – szerszy otwór u wlotu do butelki ułatwia napełnianie i mycie. Składa się tylko z paru części, dzięki temu bez problemu i szybko się ją czyści. Naturalny kształt butelki jest łatwy do uchwycenia przez małe rączki maluszka.
 • Ciasno przylegająca nakrętka uniemożliwia wylanie się płynu.
 • Bez bisfenolu A.

+

AVENT Smoczek Słoń (silikon) 6–18 m

Opis:

Stylowe smoczki ortodontyczne przeznaczone dla dzieci w wieku 6–18 miesięcy, które nie zawierają szkodliwego dla dziecka BPA bisfenolu A.

Ortodontyczne, miękkie i symetryczne smoczki firmy Philips AVENT opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka.

Wszystkie smoczki firmy Philips AVENT są wykonane z silikonu, nie mają smaku ani zapachu.

Właściwości:

 • Płaski smoczek w kształcie kropli opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka, nawet jeśli smoczek obróci się w buzi.
 • Smoczek silikonowy nie ma smaku ani nie wydziela zapachu, dzięki czemu dziecko chętniej go zaakceptuje. Materiał silikonowy jest gładki, przezroczysty, łatwy w

czyszczeniu i nie lepi się. Smoczek jest trwały i w miarę upływu czasu nie zniekształca się ani nie ulega przebarwieniom.

 • Bezpieczny uchwyt w kształcie pierścienia umożliwia łatwe wyjęcie smoczka w dowolnym momencie.
 • Higieniczna nasadka na zatrzask utrzymuje smoczek w czystości. Możliwość sterylizacji i mycia w zmywarce.

AVENT Zawieszka do smoczka

Opis:

Zawieszka od Avent to pewność, że smoczek będzie zawsze pod ręką. Maluch nie zgubi smoczka, gdy stanie się aktywny.

Zawieszka uchroni smoczek przed upadkiem i zabrudzeniem. Dzięki zaczepowi smoczek zawsze pozostaje w zasięgu dzieckazachowuje czystość.

Uniwersalna końcówka, pasuje do wszystkich smoczków z uchwytami. Wygodny klips, nie zostawia śladów na ubrankach dziecka i jest dostępny w modnym intensywnym kolorze.

Ten produkt nie posiada recenzji.

Ajax loader